چگونه هنگام خواب پوست بهتری داشته باشیم


باور کنید یا نه، عصرها بهترین زمان برای درمان و ترمیم پوست است. سلول های پوست ما در عصر بازسازی می شوند و پوست مواد مغذی محصولات مراقبت از پوست را به میزان قابل توجهی در هنگام خواب بهتر جذب می کند. در طول روز، ما با آلودگی هوا، آسیب های خورشید، عرق می کنیم و آرایش می کنیم، بنابراین استفاده از محصولات در شب به پوست تمیز اجازه می دهد تا بر جذب آن مواد مفید بدون دخالت روزانه تمرکز کند.

روتین مراقبت از پوست شبانه مورد تایید پوست برای هر نوع پوست

در حالی که درمان‌های مراقبت از پوست شبانه ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد، دکتر لنسر توصیه‌های خود را برای روتین‌های مراقبت از پوست شبانه ضد پیری ارائه می‌کند که ثابت شده است برای هر نوع پوستی بسیار مؤثر است. روش 3-مرحله ای سیستم لهستانی، پاک کردن و تغذیه کنید پایه مراقبت از پوست لنسر است و کلید شروع دگرگونی پوست است. این روش به پوست کمک می‌کند تا جوان‌تر به نظر برسد، زیرا پوست را لایه‌برداری و تمیز می‌کند، چرخش سلولی و بازسازی طبیعی کلاژن را تسریع می‌کند و مواد مغذی ضروری پوست را تغذیه می‌کند و در عین حال آن را هیدراته و صاف نگه می‌دارد. خطوط و چین و چروک های ریز نیز باید با استفاده مداوم از دید کمتر به نظر برسند و پوست باید سفت تر و برجسته تر به نظر برسد. توجه – اگر از لهستانی در صبح استفاده می کنید، می توانید آن را در روتین عصر خود حذف کنید زیرا یک بار در روز توصیه می شود.

چه محصولات پیشرفته ای را می توان اضافه کرد تا این روال حتی بهتر شود؟

پس از عادت کردن به روش، اغلب اوقات یک آلفا هیدروکسی اسید فعال، ویتامین C فعال یا رتینول پیشرفته به روتین مراقبت از پوست اضافه می شود. برنامه معمول مراقبت از پوست با اضافه کردن یک شروع می شود ویتامین سی محصول فعال در شب همراه با Nourish سه بار در هفته. شما می توانید به آرامی یک آلفا هیدروکسی اسید مانند درمان بافت مجدد را تقریباً دو بار در هفته اضافه کنید، سپس بعد از چند هفته ببینید که چگونه ویتامین C فعال و آلفا هیدروکسی اسید بازسازی کننده بافت از نظر بهبود چهره با هم تعامل دارند. بعد از اینکه پوست شما با این محصولات سازگار شد، می توانید به آرامی سومین جزء فعال را به آن اضافه کنید. یک رتینول پیشرفته.” – دکتر. لنسر

با در نظر گرفتن این محصولات، می توانید برنامه پیشنهادی زیر را دنبال کنید و ببینید که آیا برای پوست شما مفید است یا خیر.

دوشنبه، چهارشنبه، جمعه – استفاده کنید لهستانی، پاک کردن، درمان پیشرفته C Radiance و تغذیه کنید در صبح. همانطور که پوست به درمان پیشرفته C Radiance عادت می کند، می توانید از روش درمانی پیشرفته رتینول در شب استفاده کنید.

سه شنبه و پنج شنبه – از لهستانی، پاکسازی، تغذیه در صبح استفاده کنید. در شب، می توانید از Cleanse استفاده کنید و به آن اضافه کنید درمان بافت مجدد.

علاوه بر روتین مراقبت از پوست ارائه شده، توصیه می شود آن را نیز اضافه کنید کرم لیفتینگ کانتور چشم و یقه کانتور وارد روال مراقبت از پوست خود شوید کرم لیفتینگ دور چشم ظاهر پف، حلقه های تیره، چین و چروک و خطوط ریز را کاهش می دهد و ظاهری روشن تر و جوان تر در اطراف چشم به شما می بخشد. کانتور دکلته همیشه برای درمان گردن توصیه می‌شود و علائم پیری را کاهش می‌دهد و در عین حال به ایجاد بافتی صاف‌تر و ظاهری برجسته‌تر کمک می‌کند. صورت، گردن و دکلته یکی از واحدهای آرایشی بصری چهره هستند، بنابراین مهم است که کل ناحیه را به صورت یکپارچه در نظر بگیرید تا همه چیز هماهنگ باشد.

محصولات ذکر شده در این مقاله:

روش: مجموعه 3 مرحله ای

رتینول

درمان پیشرفته C Radiance
درمان پیشرفته رتینول
درمان بافت مجدد

رتینول

یقه کانتور
کرم لیفتینگ کانتور چشم

رتینول

چگونه هنگام خواب پوست بهتری داشته باشیم آخرین اصلاح شد: 9 اکتبر 2021 توسط دکتر هارولد لنسر