چهار گزینه خارجی برای خط حمله پرسپولیس / مانعی که کار را پیچیده کرد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، بیست و یکمین دوره لیگ برتر فوتبال کشور در حالی با برتری استقلال تهران به پایان رسید که میانگین تعداد گل های این تیم ها نگرانی کارشناسان و پیشکسوتان فوتبال را به وجود آورد که با کمبود مهاجمان فرصت طلب و فوتبال همراه است. بازیکنان

یحیی گل محمدی، سرمربی پرسپولیس که بارها از کمبود مهاجمان مرگبار در این تیم گلایه کرده است، برای تایید تکنیک چند مهاجم خارجی در نقل و انتقالات تابستانی، به بررسی تداوم حضور چند مهاجم خارجی پرداخت.

سرمربی پایتخت در میان فیلم‌هایی که دریافت کرد، دو مهاجم برزیلی و دو بازیگر اروپایی برای پیوستن مدیرعامل باشگاه به پرسپولیس حضور داشت تا مذاکرات برای جذب او آغاز شود.

درویش با مدیر برنامه های این بازیکنان نیز دیدار کرد اما تغییر بودجه باعث شد تا مدیرعامل پرسپولیس به دنبال کاهش تعداد این بازیکنان باشد.

پرسپولیس فقط دو مهاجم خارجی را در نظر دارد و در صورت قبول گزینه برزیلی و اروپایی به سراغ شخص ثالثی نمی رود اما برای اینکه وقت تلف نشود، با آن گزینه ها مذاکره خواهد کرد.