چرا کمبود آنتی بیوتیک وجود دارد – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانفرامرز طحنانی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: پس از تغییر قیمت دارو، قیمت تجهیزات. کار موفق تولید دارو نیز تحت تاثیر قرار می گیرد و البته اگر تولید محصول به صرفه نباشد نمی توان آن را انجام داد.

وی همراه با عنوان این مطلب موضوع را به صورت مکتوب به سازمان غذا و دارو گزارش داد. موی ادامه داد: از 90 دارو حدود 52 یا 54 دارو زیر قیمت تمام شده توسط سازمان غذا و دارو قیمت گذاری می شود.

ایجاد بر این واقعیت تأکید دارد که انبار سهام کار موفق برخی واردکنندگان می گویند که تولید دارو محدود است کار موفق برای پاک کردن وسایل خود، باید مابی برابری به دولت و نیم ساعت پرداخت کنید. با این حال، اکثر تولید کنندگان تجهیزات کار موفق پزشکی، قسمتی از کسب و کارهای کوچک و متوسطی وجود دارند که توان تحمل ضرر و زیان را ندارند. بنابراین در صورت عدم تعدیل قیمت، مطمئناً کمبود افزایش خواهد یافت.

رئیس هیئت مدیره اتحادیه تولیدکنندگان بسته بندی دارویی، شیمیایی و دارویی در جلسه هفته گذشته کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: این موضوعات را به نمایندگان دادیم و به صورت شفاف مشکلات و مشکلات تولیدکنندگان دارو” کار موفق دارو ارائه دادیم.

با عنوان این مطلب، رئیس سازمان غذا و دارو نیز با حضور در جلسه کمیسیون بهداشت و درمان به همراه مدیرکل امور دارویی سازمان غذا و دارو، افزود: امیدواریم قیمت تمام شده باشد. در اسرع وقت تنظیم شود زیرا در غیر این صورت وضعیت بدتر می شود.

نقد خلاقانه رفتار غیرعلمی و غیرحرفه ای سازندگان تجهیزات. کار موفق دارو گفت: 412 واحد تجهیزات کار موفق با توجه به اصلاح قیمت ها، داروها در سریع ترین زمان ممکن در کشور تولید می شوند من میفهمم در غیر این صورت، شرایط تولید ممکن است دشوارتر باشد.

وی افزود: مصوبه سازمان غذا و دارو در مورد قیمت تمام شده تجهیزات ساخت کار موفق دارو تا 40 سال اجازه نمی داد و مواد تشکیل می داد کار موفق داروها به صورت رقابتی ساخته می شوند و به دست داروسازان محلی می رسند.