چرا دشمنان در مقابل «ایران قدرتمند» هستند؟ / درخت همچنان قوی – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان


خبرگزاری مهر، گروه سیاسی: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا در مراسم مشترک دانشجویان دانشگاه افسری ارتش در 20 مهرماه سخنان مهمی را در خصوص حوادث اخیر کشورمان بیان کردند.

چرا دشمنان در مقابل «ایران قدرتمند» هستند؟  / درختی که بلند است

وی در بخشی از بیانیه خود گفت: جنگ برای حجاب و بی حجابی نیست، جنگ برای مرگ دختر نیست، بسیاری از این افراد بی حجاب از حامیان تمام عیار جمهوری اسلامی هستند. ایران می بینید در مراسم مذهبی و مراسم انقلابی شرکت می کنند اما در مورد آنها نه، بحث استقلال و ایستادگی و تقویت و قدرت است، بحث ایران اسلامی است.

دشمنان ایران قوی هستند

مشکل اصلی دشمن رهبر انقلاب است سرخ کردن جمهوری اسلامی ایران می داند و اصرار دارد: بزرگترین مشکل آنها ایران قدرتمند و مستقل است.

او در آن است کالاها آنها توضیح دادند: «آنها نه تنها علیه جمهوری اسلامی، بلکه علیه ایران هستند. آمریکا علیه ایران قدرتمند، علیه ایران مستقل است. همه بحث هاشون، همه دعواشون سر جمهوری اسلامی نیست، البته خیلی با جمهوری اسلامی… ولی بدون جمهوری اسلامی هم با ایران مخالفن، قویه، بر علیه ایران استقلالش.

البته پیش از آن رهبر معظم انقلاب در سخنانی در 4 مهر 1396 از وظیفه نخبگان در مورد «ایران قدرتمند» صحبت کردند و فرمودند: «جنگ تبلیغاتی». در این زمان جنگ تبلیغاتی و رسانه ای علیه ما درگرفته است… اصلی ترین کاری که دشمن می خواهد انجام دهد، ایجاد مزاحمت در امور کشور است. این نه تنها افکار عمومی جهان بلکه افکار عمومی داخل کشور را نیز فریب می دهد. اگر ما نتوانیم در این مبارزه شرکت کنیم، نخبگان نمی توانند شرکت کنند، آنها به وظیفه خود عمل نکرده اند.

تکمیل مهر پازل دشمنان ایران، نشان از مخالفت این گروه با «ایران قدرتمند» دارد. این موضوع جدید نیست و از ابتدای پیروزی انقلاب بهمن سال 57 تا کنون تمام تلاش خود را برای حمله به انقلاب به کار گرفتند و پس از فوت «مهسا امینی» عذرخواهی کردند.خبری به نام حجاب و باه کم. در مقابل قدرت ایران مقاومت کنید و نقشه های آنها را اجرا کنید.

حال ممکن است این سوال مطرح شود که نظر دشمنی جنبش سلطه با ایران چیست؟

ایران قوی است دلایل مخالفت با جریان حکومت

تحلیل جعفرعلیان نژادی افتادن مشکل سیاسی در پاسخ به این سوال این است که: اصل خصومت با جریان قوانین سه نقش مهم برای سیاستمداران ایرانی دارد. با توافق با مردم مشروعیت می یابد. ثالثاً برای حفظ وفاداری مردم باید سخت تلاش کند.

وی دلیل این تغییر دیدگاه را همانطور که در بیانات رهبری بیان شده تنها به خاطر جمهوری اسلامی نظام سیاسی نیست، بلکه به دلیل داشتن ایران قدرتمند و مستقل است و تاکید کرد: استدلال دشمن است. و سیاستمداران برای کشور مؤثرند که در این میان دشمن بی معنا می شود، یعنی دشمن واقعی تبدیل به دشمن خیالی می شود. مثلاً در کشورهای اروپایی که بدون اجازه آمریکا در مسئله ایران قدمی بر نمی دارند. حتی کشورهای اظهار نظر در منطقه که تحت سلطه آمریکا هستند، برای کشورهایی که نقش گاو شیرده را بازی می کنند، دشمن کار واقعی ندارد. سیاستمداران می توانند برای خود دشمنان خیالی ایجاد کنند تا از پاسخگویی به مردم اجتناب کنند یا وفاداری خود را حفظ کنند. ایران قوی است دلیل دشمنی با نظام استعماری با ماست.

حجاب بهانه دشمن برای مقابله با ایران مقتدر است

آیت الله سید احمد علم المهادی، نماینده فقیهان استان خراسان رضوی، ۲۴ مهرماه در خطبه های سیاسی نماز جمعه مشهد نیز مرگ دختر و مسائلی مانند حجاب را ابزار دستیابی دشمن دانست. هدف اصلی، ایستادگی در برابر «ایران قدرتمند» است. کند تصریح کرد: مشکلی که دشمن تحمل آن را ندارد، ایران قدرتمندی است که در عرصه بین‌الملل پیشتاز منطقه است و اخیراً با مشارکت در قراردادهای مختلف بین‌المللی و بین‌المللی، بدون درگیری با این ایران قدرتمند وارد عرصه شده است. این کار نمی کند.

مرگ یک دختر و مسائلی مانند بحث حجاب ابزاری برای تلاش دشمن برای رسیدن به هدف اصلی خود یعنی موضع گیری در برابر «ایران قدرتمند» است.

حجت الاسلام ابوترابی فرد در خطبه های نماز جمعه این هفته تهران (31 مهر) با بیان اینکه اتاق نظریه پرداخت کننده سازمان اطلاعات پنتاگون ارکان و عناصر وحدت ملی را در کشور هدف قرار داده است و جوانان ما باید هوشیار باشند، گفت: مسئله حجاب نیست، مشکل وحدت و اتحاد ما و فروپاشی ماست. جامعه. فرمان

را فقط“ایران قوی” تنها به جغرافیای جمهوری اسلامی ایران محدود نمی شود، زیرا بدون شک کشور ما در منطقه و در جبهه مقاومت نقش مهمی دارد و دشمن نیز در آن نفوذ است. ، زیرا او آن را دوست دارد یک فرم وجود دارد می توان با این قدرت و نفوذ مقابله کرد تا این قدرتی را که ایران به مرکز مقاومت منتقل کرده تضعیف و سپس حذف کرد.

«ایران قوی» بازیگر اصلی منطقه است

حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی گفت: حرکت پرشتاب ایران اسلامی به سمت پیشرفت است و حقیقت این است که دشمن ایران اسلام را هدف قرار داده است و مشکلی که مقام معظم رهبری فرمودند. یک ایران قوی” این یک مشکل بسیار واقعی است.

چرا دشمنان در مقابل «ایران قدرتمند» هستند؟  / درختی که بلند است

وی تاکید کرد: دشمنان نمی خواهند ایران اسلامی به عنوان کشوری سربلند و مستقل در دنیا حضور داشته باشد و نمی خواهند ایران در روابط ایران دخالت کند. بین المللی حضور فعال دارد و واقعیت این است که در حال حاضر در منطقه و حتی خارج از منطقه ایران موثر است و اگر قرار باشد اتفاقی بیفتد بدون جمهوری اسلامی و احتمال نتیجه آن اتفاق نمی افتد. فهمیدن در دسترس نیست.

نماینده مردم محلات در مجلس با تاکید بر اینکه ایران قدرتمند بدترین کابوس دشمن است و دشمن به دنبال ایران قدرتمند است، گفت: باید مراقب نقشه های شوم دشمن باشیم و مراقب باشیم. توطئه با دشمن بسیار مهم است و باید دنبال شود مراقب باشید و نگذاریم دشمن فرار کند. فضاهای خالی افزایش سوء استفاده

قدرت ایران الگویی برای کشورهای دیگر است

تقویت ایران مانع بزرگی در برابر تسلط دشمن بر ایران و مناطق آسیب دیده کشورمان است، بنابراین همه برای جلوگیری از قوی‌تر شدن آن تلاش می‌کنند.

مهدی از بالا این کارشناس رسانه همچنین گفت: آنها به خوبی می دانند که ایران قدرتمند و مقتدر اتفاق مهمی را رقم خواهد زد و کشور ما را به عنوان الگویی برای سایر کشورها و مردم جهان برجسته خواهد کرد.

چرا دشمنان در مقابل «ایران قدرتمند» هستند؟  / درختی که بلند است

وی افزود: تقویت ایران، رژیم دشمن در ایران و مناطق تحت سیطره کشورمان را با موانع بزرگی مواجه می‌کند و از این رو همه برای جلوگیری از تقویت جمهوریت تلاش می‌کنند.

کارشناس مسائل رسانه ای با بیان اینکه هر چیزی که به توانمندی و پیشرفت جمهوری اسلامی ایران کمک کند خط قرمز دشمن محسوب می شود، تاکید کرد: در مجموع در مقابل آزادی ایران به نیازهای خود در عرصه های مختلف پاسخ می دهند. به ویژه مسائل استراتژیک

اعتراف دشمن: حجاب بهانه و نشانه احکام نظام است!

آنچه در این بیانیه مورد توجه قرار گرفت، تبیین موعظه دشمن به ایران بود. برای آنها بهانه ها و اصول نظام شناسایی حجاب موضوعی که کارشناسان بی بی سی فارسی مهر تاییدی بر آن زده اند!

چرا دشمنان در مقابل «ایران قدرتمند» هستند؟  / درختی که بلند است

یکی از علمای تلویزیون فارسی بی بی سی در بیانیه ای صریح در پخش زنده این شبکه گفت که حجاب بهانه و نشانه احکام نظام است!

وی خاطرنشان کرد: بدون مرگ مهسا امینی آشوبگران بهانه دیگری برای آشوب پیدا می کردند!

بدیهی است که توطئه ای از سوی دشمن برای ورود به منطقه صورت گرفته و کشته شدن «مهسا امینی» بهانه ای برای آنها بوده است، بنابراین اگر این دختر نبود، بهانه دیگری برای ماندن در آنجا ایجاد می کردند. کشور. در دسترس نیست ایجاد نظم و هرج و مرج، اما ایران از نو از ناامنی و از او اطاعت کنید سلام دشمنان می گذرند و از راه خود می گذرند.

همانطور که مقام معظم رهبری دیروز در دیدار جمعی از مردم، مسئولان کشور و مهمانان کنفرانس وحدت اسلامی فرمودند: نمونه ای از احتمال نفوذ جمهوری اسلامی ایران که نهالی کوچک با رهبری امام بود. خمینی (ره) در مقابل دو ابرقدرت آن زمان ایستاد و این نهال خار شد و این اشتباه است که هرکس به فکر شکستن آن باشد.