چرا باید رتینول را در برنامه مراقبت از پوست خود قرار دهید؟


رتینول – محصولی که باید در روتین مراقبت از پوست شما باشد. این درمان قدرتمند و ضد پیری تولید کلاژن و گردش سلولی را افزایش می‌دهد، ظاهر پرپیگمانتاسیون را کاهش می‌دهد، خطوط ظریف و چین و چروک را نرم می‌کند، آکنه را درمان می‌کند و بافت پوست را بهبود می‌بخشد. این عصای جادویی شخصی شما برای درمان انواع نگرانی های پوستی است و برای همه انواع پوست کار می کند.

کمی درباره رتینول

رتینول شکلی از اسید رتینوئیک است که نوعی ویتامین C است که از طریق اشکال مختلف تبدیل در پوست انجام می شود. رتینول رایج ترین محصول مورد استفاده در مراقبت از پوست است و به طور قابل توجهی ملایم تر از رتینوئیک اسید است. با این حال، نشان دادن مزایا بیشتر طول می کشد. اما وقتی این کار را انجام می دهد، واقعاً برای بهبود ظاهر پوست شما کار می کند.

اگر به دنبال رتینول با کیفیت بالا هستید، دکتر لنسر درمان پیشرفته رتینول یک سرم سوپرشارژ شبانه است که حاوی 1.25 درصد رتینول با باکوچیول است، یک ترکیب شبیه‌ساز رتینول مشتق شده از گیاه برای ایجاد پوستی جوان‌تر. فناوری کو-رتینول، ترکیبی قدرتمند از رتینول، باکوچیول و کمپلکس سویا، کلید نرم‌کردن خطوط و چین و چروک‌ها است و در عین حال ظاهر خاصیت ارتجاعی، بافت و رنگ پوست را بهبود می‌بخشد. کلاژن و عصاره گلابی خاردار نیز مواد اصلی هستند زیرا قرمزی و خشکی را به حداقل می‌رسانند و در عین حال پوست را هیدراته نگه می‌دارند. اگر هدف شما داشتن پوستی جوان است، درمان پیشرفته رتینول مطمئناً تفاوت ایجاد می کند.

ضد آفتاب

مصرف رتینول از چه سنی باید شروع شود؟

زمان ایده آل برای شروع استفاده از رتینول زمانی است که بیمار در 20 سالگی است، اما در واقع می توانید از آن در هر سنی استفاده کنید زیرا فواید بسیار زیادی دارد. صرف نظر از سن، جنس یا نوع پوست شما، رتینول همیشه به آرامی شروع می شود و نیاز به صبر دارد. این محصول فقط در شب و پس از پولیش و پاکسازی قابل استفاده است. رتینول پوست را نسبت به نور خورشید حساس تر می کند، بنابراین استفاده از آن در شب بسیار مهم است.

چقدر باید از این در روتین مراقبت از پوست من استفاده شود؟

از نظر کاربردهای هفتگی، اکثر بیماران استفاده از رتینول را یک بار در هفته در عصر شروع می کنند و سپس به آرامی مصرف را به دو بار در هفته افزایش می دهند. می توانید از دوشنبه شب شروع کنید، سپس دوشنبه و پنجشنبه شب هفته بعد این کار را انجام دهید و ببینید که پوست شما چگونه واکنش نشان می دهد. با عادت کردن پوست به محصول، اگر پوست شما هیچ نشانه ای از سوزش را تجربه نکرد، می توانید استفاده را به 3 تا 4 بار در هفته افزایش دهید. در مورد مقدار، مقدار کم می تواند راه زیادی را به شما بدهد. می توانید از 2 پمپ روی صورت، گردن و دکلته استفاده کنید و آن را با حرکات حرکتی به سمت بالا اعمال کنید.

با درمان پیشرفته رتینول در روتین شما، پوست شما نه تنها باید متعادل‌تر و جوان‌تر به نظر برسد، بلکه باید سالم‌تر به نظر برسد، چیزی که ما برای آن تلاش می‌کنیم.

رتینول

چرا باید رتینول را در برنامه مراقبت از پوست خود قرار دهید؟ آخرین اصلاح شد: 9 اکتبر 2021 توسط دکتر هارولد لنسر