پیش بینی 3.5 میلیون زائر اربعین امسال از مرز مهران – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حسن بهرام نیا عصر پنجشنبه در اربعین با نماینده مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران دیدار کرد. ایلام مطالبه گر مشارکت این شرکت در حال آماده سازی زیرساخت های اربعین در استان بود و گفت: گازرسانی ضروری است صف من میفهمم در اسرع وقت انجام خواهد شد و با توجه به این امر پیمانکار خصوصی اربعین در زمینه گازرسانی خواهد بود صف من میفهمم انتخاب شده است.

وی ادامه داد: اربعین یک کنگره مردمی است که بیشتر توسط مردم برگزار می شود و مردم در این کنگره عظیم با عشق تلاش می کنند. ممکن است آینده.

استاندار ایلام با اشاره به اینکه قبل از مراسم اربعین باید تمامی زیرساخت ها در این منطقه مهیا شود، گفت: در مراسم اربعین مردم از اقصی نقاط کشور از این مرز عبور می کنند و باید در خدمت رسانی به زائران تلاش کنند. بهترین راه ممکن

وی در ادامه جشن باشکوه مراسم اربعین، آن را مایه افتخار و افتخار نظام و کشور دانست و گفت: پیش بینی می شود در اربعین امسال حداقل 3.5 میلیون نفر از مرز مهران عبور کنند.

استاندار ایلام افزود: همه دستگاه های اجرایی باید در حد توان خود برای کنگره بزرگ اربعین تلاش کنند.

وی در پایان از شرکت ملی نفت ایران خواست کمک های لازم را در زمینه زیرساخت ها از جمله تهیه جعبه های بتنی برای تعریض پل، تجهیزات تهویه مطبوع، ایجاد سقف، تحویل مسکن، ایجاد مساعدت لازم را انجام دهد. خروجی های از پیش ساخته شده خانه ها، کمک های غذایی و غیره

در این جلسه نماینده مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در منطقه اربعین ایلام ضمن قدردانی از زحمات و نظارت استاندار ایلام در حوزه اربعین، قول خوبی داده است که این شرکت انجام دهید. تهیه جعبه های بتنی برای گسترش پل، تجهیزات سرمایشی، ایجاد سقف، ارسال سایبان، ساخت توالت های پیش ساخته، کمک های غذایی و غیره.

حسین ملک میرزایی افزود: هر نوع فعالیتی که در عتبات عالیات در خدمت زائران باشد فرصت مغتنمی و مایه مباهات همه ماست و در این امر جهت ما تسلیم نخواهیم شد.