پیش بینی کمک 70 میلیاردی برای احداث ایستگاه سیاهکل لاهیجان – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر اسدالله عباسی ظهر یکشنبه پس از بازدید از وضعیت ساخت جاده خیام سیاهکل و جاده سیاحتی و کوهستانی منطقه دیلمان امین این شهرستان در دیدار با مردم و اهالی این منطقه در مسجد حضرت صاحب (عج) برگزار شد. زمان (Aj) دیلمان، گفت: مشکلات مردم دیلمان و سیاهکل را می دانیم.

عباسی در خصوص مجازات وحشیانه دشمن و انتظار هشت ساله مردم برای امید کمرنگ برنامه اقدام بین المللی دولت قبل گفت: دولت سیزدهم دولت را از چالش ها و مشکلات زیادی عبور داد اما تلاش کرد. با امید و تلاش برای جلوگیری از مشکلات مختلف

وی با بیان توسعه و رشد نظام اسلامی در عرصه های مختلف افزود: دشمن نمی تواند موفقیت ها و دستاوردهای نظام اسلامی را در عرصه های مختلف ببیند و از رویارویی با موانع و دشمنی ها کوتاه نمی آید. توزی من میفهمم تلاش برای حمله به این سیستم.

استاندار گیلان با بیان اینکه دولت سیزدهم تمام تلاش خود را برای مردمی کردن اقتصاد انجام می دهد، اظهار داشت: با توجه به مجازات های وحشیانه و سوء استفاده های گاه و بیگاه دشمن در بخش های مختلف، دولت مردمی و انقلابیون سیزدهم تلاش می کنند تا با کمک و یاری از بحران عبور کنند. پشتیبانی. مردم.

عباسی از فعالیت های دیپلماتیک ارزنده دولت سیزدهم در سیاست خارجی و خط مشی می گوید پسرفت عقوبت فرمود: وقتی دشمن عذاب ظالمانه و ناعادلانه را دید – رحمت شما نمی توانید بر نظام اسلامی و مردم مسلط شوید، سعی کنید جنگ داخلی راه بیندازید و تفرقه ایجاد کنید.

وی با بیان اینکه باید در مقابل ترفندهای دشمن عاقلانه عمل کنیم، افزود: نباید بهانه ای برای رفع شکاف طبقاتی، فقر و همچنین ایجاد شرایط خوراک و زندگی آبرومندانه برای مردم به دشمن بدهیم.

استاندار گیلان از وحدت نمونه گفت ترانه مدیریت قوه مجریه، معاونین و نمایندگان فقها و ائمه جماعات روز جمعه در استان گفتند: وحدت و توسعه استان گیلان با همدلی مدیریت و مردم همراه خواهد بود.

راه توسعه گیلان پایدارتر شده است

عباسی با بیان اینکه راه توسعه گیلان در حال کندی است، گفت: اقدامات خوبی در حوزه راهسازی، برق، سدسازی و کشاورزی در گیلان انجام شده و یا انجام شده است.

وی با بیان اینکه تنش آبی در برخی نقاط استان وجود دارد، افزود: تلاش استانداری و سایر نهادها در گیلان مشکلات مردم این بخش را حل می کند.

استاندار گیلان دیلمان را برای گردشگری آسان دانست و گفت: با توجه به ظرفیت خوب گردشگری در دیلمان، این قسمت می تواند به یکی از مراکز گردشگری تبدیل شود که برای آن برنامه داریم.

عباسی با اشاره به حضور 52 میلیون گردشگر در گیلان گفت: در چند روز گذشته بیش از جمعیت استان وارد گیلان شده است و این مشکل عرضه و تقاضای نان و سایر مایحتاج را با مشکل مواجه کرده است.

وی ادامه داد: برای حل مشکل نان گیلان با توجه به حضور میلیونی مسافر به این استان بیش از 40 هزار واحد آرد مازاد توزیع شد.

استاندار گیلان از اعطای وام بیش از 70 میلیاردی برای احداث ایستگاه سیاهکل تا لاهیجان خبر داد و افزود: عملیات اجرایی این پروژه با این دولت آغاز شد و در تلاش هستیم با کنترل مکرر آن را انجام دهیم. -آپ

عباسی با بیان برخی از مشکلات منطقه دیلمان گفت: برای رفع مشکلات کارگاه من میفهمم برای ساماندهی پروژه کنداکتور دیلمان بیش از 35 میلیارد تومان در نظر گرفته شد.
وی ادامه داد: با پگبری سلام جاده خیام سیاهکل تکمیل و راه های گردشگری و کوهستانی در بخش دیلمان در حال نگهداری است.