پیروزی عالیشاه در اولین بازی پرسپولیس در فصل آینده – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، کمیته حاکمیت فدراسیون فوتبال امروز از دیدار پلی آف و جنجالی پرسپولیس و تراکتورسازی در لیگ برتر خبر داد. به این ترتیب تراکتور با نتیجه 3 بر صفر شکست خورد و 350 میلیون تومان جریمه پرداخت کرد.

این بخشی از دستوری بود که بازیکنان دو تیم در زمین مسابقه صادر کردند.

در رای کمیته انضباطی آمده بود: «در خصوص تخلف از آقای امید علیشاه بازیکنان تیم پرسپولیس بر اساس ماده 60 آیین نامه حاکم بر مقررات انضباطی فوق الذکر طبق ماده 94 این آیین نامه در معرض تحریک عمومی قرار دارند. به لحاظ عدم ثبت رکورد دو جلسه به دلیل عدم حضور تیم در مسابقات رسمی، یک جلسه یک جلسه به طول می انجامد. TAOM- متوقف و 600 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت خواهد شد.

به این ترتیب عالیشاه در اولین بازی پرسپولیس در فصل بعد شکست خورد. البته اگر کمیته پذیرش این دستور را تغییر ندهد.

در حکم سعید آقایی دیگر بازیکن پرسپولیس آمده است: محرومیت از حضور با این تیم در مسابقات رسمی که یک سال محرومیت دارد، مجازات دارد.

اما حامد پاکدل فعال پرسپولیس و محمد مسلمی پور بازیکن تراکتورسازی که از سوی قاضی با کارت قرمز اخراج شده بودند از رای کمیته انضباطی حذف نشدند. افراد مذکور طبق ماده 94 این آیین نامه به پرداخت 250 میلیون ریال جزای نقدی محکوم خواهند شد. “