پیام رهبری پس از حادثه تروریستی حرم حضرت شاهچراغ (ع) – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، حضرت آیت الله خامنه ای پس از حادثه تروریستی در حرم حضرت احمد بن موسی (ع)شاهچراغ) پیامی از شیراز ارسال کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

از طرف الله الرحمن الرحیم

او از جنایت فجیع حرم حضرت احمد بن موسی که منجر به شهادت و مجروح شدن ده ها مرد، زن و کودک بی گناه شد، دل شکسته بود. عاملان این جنایت غم انگیز مجازات خواهند شد، اما بستگان ما نیز مجازات خواهند شد آزار و اذیت حرمت اولیاء اهل بیت علیهم السلام جز برای جستجو کردن دیگر هیچ جبرانی برای این بلایای پی در پی و تصمیم گیری و حکمت در مورد آن وجود نخواهد داشت. همه ما وظیفه داریم با دستان آتشین دشمن و عوامل خائن یا جاهل و بی احتیاط روبرو شویم. از دستگاه های امنیتی و قضایی گرفته تا اتاق های فکر و تبلیغات و به عموم مردم عزیز. تنها در برابر جریان بی تفاوتی و بی احترامی به جان، امنیت و قداست انسان مقاومت کنید. مردم عزیز و نهادهای مسئول واقعاً در توطئه هستند شخصیت منفی ان شاء الله دشمن پیروز خواهد شد.

این مصیبت وارده را به خانواده های داغدار، مردم شیراز و تمام ملت ایران تسلیت می گویم و برای مجروحان شفای خداوند متعال مسئلت دارم.

سید علی خامنه ای

5 نوامبر 1401