پوتین به هیچ وجه در داخل اوکراین پیروز نخواهد شد – خبرگزاری مهر | گزارش ها ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهان«لیندا توماس گرینفیلدفرستاده آمریکا در داخل گروه ملل در داخل توییتر نوشت: پوتین به هیچ وجه در داخل اوکراین پیروز نخواهد شد.

توماس گرینفیلد نوشت: «اوکراین به هیچ وجه پیروزی پوتین نخواهد بود». بسیار مهم نباید باشد کدام ممکن است چه پیشرفتی داشته باشد یا نباشد ….. ایالات متحده آمریکا در امتداد طرف اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید افراد اوکراین می ایستد – را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما {هر} کاری کدام ممکن است بتوانیم برای پیچاندن به این نبرد {غم انگیز} مشارکت در خواهیم داد. شوق “را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما کاری را کدام ممکن است بی معنی است مشارکت در خواهیم داد.”

گرینفیلد او می رود خواهد شد اظهار داشت کدام ممکن است روسیه به جنایاتی کدام ممکن است مرتکب شده است قابل مقایسه با بمباران عالی تئاتر ماریوپل پاسخگو به احتمال زیاد خواهد بود.

سفارت آمریکا در داخل توییتر شخصی نوشت: «دیروز، نظامی روسیه بمب قدرتمندی را روی تئاتر پرتاب کرد. ماریوئل یک دسته کامل غیرنظامی به مخفیگاه انداخته شدند. زبان روسی برای جوانان بیرون به همین دلیل تئاتر نوشته شده بود. با این وجود، نظامی پوتین از هر لحاظ آن قرار است را بمباران کرد. روسیه جنایات شخصی را تلافی خواهد کرد.»

توماس-گرینفیلد پس به همین دلیل شکست محیط دونالد ترامپ در داخل انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا بایدنرئیس جمهور آمریکا شناخته شده به عنوان فرستاده در داخل گروه ملل تصمیم گیری در مورد شد.

اظهارات افسران یانک در داخل حرکت “واسیلی نبنزیافرستاده روسیه در داخل گروه ملل متحد روز پنجشنبه در داخل نشست شورای ایمنی گروه ملل اظهار داشت کدام ممکن است کشورهای غربی تجزیه و تحلیل این ملت به همین دلیل سناریو انسانی در داخل اوکراین را ناقص رمزگشایی می کنند.

فرستاده روسیه در داخل شورای ایمنی گروه ملل اظهار داشت: ما دلخوری کردن های گروه ملل را در موضوع فاجعه انسانی تخصصی ایجاد می کند برخی {مناطق} اوکراین اتفاق می افتد، همدست هستیم.

واسیلی نبنزیا وی اظهار داشت: غیر از سناریو پناهجویان، تجزیه و تحلیل‌های در میان پیشرفته ترین و پیشرفته ترین‌ها به‌ویژه در داخل غرب اساساً مبتنی بر کارزارهای اطلاعاتی نادرستی است کدام ممکن است به همین دلیل تحریک کردن عملیات نیروی دریایی ویژه روسیه در داخل اوکراین اجرا شده است. نبنزیا او می رود معرفی شد کدام ممکن است او می رود را به مرحله بالاتری می برد.