پنس: آمریکایی ها خواهان بازگشت به سیاست های دولت ترامپ هستند – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، مایک پنس معاون دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا گفت که دولت جو بایدن رئیس جمهور کنونی آمریکا کشور را به سمت رکود، کارنا و بدترین تورم در ۴۰ سال گذشته سوق داده است. آمریکایی ها با او ملاقات کردند. ، می خواهند به و سیاست دونالد ترامپ بازگردند.

بر اساس این گزارش، مایک پنس در گفت وگو با شبکه سی بی اس، خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان را فاجعه خواند و از سیاست های داخلی دولت بایدن انتقاد کرد.

وی همچنین گفت که در دیدارهای دو سال گذشته خود با آمریکایی ها می خواهند به سیاست های دولت قبلی این کشور یعنی دولت ترامپ-پنس بازگردند.

در همین حال، پنس نشان نداده است که آیا آماده حمایت از دونالد ترامپ در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان است یا خیر. وی همچنین حضور خود در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال 2024 را بعید ندانست.

«دونالد ترامپ» رئیس جمهور سابق آمریکا نیز رسما اعلام کرد که در انتخابات ریاست جمهوری آتی آمریکا نامزد ریاست جمهوری خواهد شد.

به گزارش «فاکس نیوز»، دونالد ترامپ جمهوری‌خواه و رهبر «آمریکا را دوباره بزرگ کنیم» اخیراً طی سخنرانی در اقامتگاهش در مارالاگو فلوریدا نامزدی خود را برای سومین دوره ریاست جمهوری اعلام کردند.

دونالد ترامپ در این رابطه افزود: برای بازگرداندن عظمت و شکوه به آمریکا، امشب نامزدی خود را برای ریاست جمهوری آمریکا اعلام می کنم. اما همانطور که در سال 2016 قول داده بودم، صدای شما خواهم بود.

ترامپ که بارها گفته است جو بایدن، رئیس جمهور کنونی آمریکا در انتخابات 2020 او را با تقلب شکست داده است، افزود: نظام و دستگاه واشنگتن می خواهند ما را ساکت کنند، اما نمی گذارند این کار را بکنند. . انجام دهید.” آنچه در 6 سال گذشته با هم ساخته ایم، بزرگترین رویداد تاریخ است، زیرا فقط در مورد سیاست نیست. این حرکتی برای کشور ما، آمریکاست و نمی گذاریم شکست بخورد.