پنجره نقل و انتقالات بازیکنان نفت باز است/ دلیل لیگ قانع کننده نیست – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، رضا مهاجری عصر پنجشنبه در نشست خبری پیش از بازی تیمش در هفته اول لیگ برتر از عملکرد باشگاه نفتی در فصل نقل و انتقالات ابراز خرسندی کرد و گفت: بازیکنانی داریم که می توانند زندگی کنند. وضعیت مالی بهتری نسبت به سایر تیم ها دارد. اما آنها به تیم نفت آمدند چون هدف بزرگی داشتند.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان افزود: تمرینات بدنی خوبی داشته ایم و تیم ما با آمادگی 65 تا 70 درصدی وارد مسابقات می شود و بعد از “دو سه هفته دیگر شرایط بهتری خواهیم داشت”.

مهاجری گفت: امیدوارم امسال به گونه ای کار کنیم که دغدغه های فصل قبل را بابت برنامه نداشته باشیم و فوتبالی که خوب باشیم و تماشاگر را دوست داشته باشیم.

وی تصریح کرد: امسال در کنار همه بازیکنان باتجربه، بازیکنان جوان با قراردادهای دو تا سه ساله را جذب کرده ایم تا از مشکلات فصل قبل جلوگیری کنیم و تیمی همگن داشته باشیم و رضایت هواداران را جلب کنیم.

وی درباره عدم حضور تماشاگر در هفته اول مسابقات لیگ گفت: تماشاگران یکی از ارکان اصلی فوتبال هستند و ما هم به تماشاگر نیاز داریم و نبود آنها کار ما را سخت می کند.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: فکر می کنم دلیل لیگ قانع کننده نیست و بهتر است صادقانه صحبت کنیم تا همه کمک کنند تا حل شود. ما الان میزبان هستیم و در حال شکست هستیم

مهاجری در خصوص مس کرمان گفت: بازی فردا مقابل تیمی که برای فوتبال ایران شناخته می شود و «حسین» خواهد بود. خانه«قابلیت اطمینان خود را نشان داده است، اما ما نیز در تلاش هستیم تا نتایج لازم را بگیریم.

دیدار تیم های نفت مسجد سلیمان و مس کرمان فردا از ساعت 20:30 در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان برگزار می شود.