پلیس ایران و اخبار جهان آماده برقراری نظم و آرامش در تاسوعا و عاشورا هستند – مهربه گزارش خبرگزاری مهر، سردار مرتضی میرزایی از آمادگی صد درصدی پلیس برای برقراری امنیت و ایمنی تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد و افزود: تمهیدات لازم کنترلی، ترافیکی و امنیتی است. برای این هوا پیش بینی شد.

این ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت آقا است بابا عبدالله حسین (آ) برای همه شیعیان و کسانی که این امام را دوست دارند اداره می شود و با تسلیت به استان تصریح کرد: پلیس این فرماندهی در سطح تخصصی و پلیس شهرستان های پایین با اجرای پلیس ویژه و برنامه ریزی ترافیکی مشترک جهت سهولت و تسهیل در عبور و مرور دسته عزاداران و همچنین کنترل ترافیک اقدام کنند. . با عزاداران حسینی و هیئت ها به خدمت رسانی به شهروندان متدین پرداختند.

رئیس پلیس راه استان مازندران با اشاره به چند روز تعطیلات تاسوعا و عاشورای حسینی از اجرای تدابیر ویژه پلیسی و ترافیکی در این ایام به دلیل تجمع عزاداران حسینی در مسجد و تکایا، بقاع خبر داد. مبارکه و آستانه امامزادگان استان. سردار میرزایی درباره آمادگی 100 درصدی پلیس برای برقراری نظم ضمانت تاسوعا و عاشورای حسینی اعلام کرد و از شهروندان و عزاداران حسینی خواست تا قوانین را رعایت کنند. و قوانین و اطاعت از دستورات پلیس ما را در برقراری نظم و امنیت یاری کند.

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به ایام تابستان و حضور مسافران از سراسر کشور در شهرهای ساحلی این استان از تعطیلی طرح پاکسازی دریا و عدم خدمات رسانی به شهروندان در ساحل خبر داد و افزود: همه افراد در ساحل از مسافران و شهروندان درخواست می شود. با توجه به تعطیلی پروژه و عدم ارائه کلیه خدمات از بازدید از ساحل خودداری نمایید.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به برگزاری مراسم عزاداری و سخنرانی در ده سال اول محرم در ستاد فرماندهی انتظامی استان از حضور عاشقان سید و سالار شهیدان با شور و شعف پلیس خبر داد. استان.

سردار میرزایی در جمع مسئولین هیئت مذهبی و گروه های زنجیر شکن و زنجیر شکن از آنان خواست تا بر اساس قوانین راهنمایی و رانندگی با پلیس همکاری کرده و گروه ها را در جاده های عمومی و محورهای مواصلاتی بسیج کنند. هر چیزی که اتفاق می افتد ترافیک و از ترافیک و مزاحمت شهروندان جلوگیری شود.

فرمانده انتظامی استان مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان توسط پلیس راهور استان خبر داد و افزود: این محدودیت ها از 22 تا 28 مردادماه در سطح محورهای مواصلاتی «کرج – چالوس» و «هراز» اعمال می شود. محور.