پلوسی: ترامپ آنقدر مرد نیست که در کنگره شهادت دهد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الیوم روسیه، اظهارات نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان درباره دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق این کشور و ترسو خواندن او.

بر اساس گزارش‌ها، نانسی پلوسی روز یکشنبه گفت که دونالد ترامپ آنقدر بزدل است که نمی‌تواند به درخواست او برای شهادت در برابر کمیته ویژه تحقیق درباره نقش او در حمله به ساختمان کنگره در 6 ژانویه 2021 توجه کند.

پلوسی در مصاحبه‌ای با ام‌اس‌ان‌بی‌سی گفت: «فکر نمی‌کنم مردان کافی برای حضور داشته باشند… فکر نمی‌کنم وکیل بخواهد حاضر شود زیرا باید تحت سوگند شهادت دهد».

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا افزود: خواهیم دید که آیا مردان کافی حاضر خواهند شد. هیچ کس بالاتر از قانون نیست.

لازم به ذکر است که کمیته تحقیق درباره حمله به ساختمان کنگره آمریکا «دونالد ترامپ» رئیس جمهور سابق این کشور را برای حضور در این کمیته احضار کرد.

بر اساس این گزارش، دونالد ترامپ برای حضور در کمیته بررسی حمله به مجلس کنگره در 14 نوامبر احضار شده است.

این در حالی است که دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا تصمیم احضار وی برای شهادت در مورد حمله به ساختمان کنگره را محکوم کرد.

بر اساس این گزارش، دونالد ترامپ گفت: چرا این کمیته غیرانتخابی در ماه های اخیر از من درخواست شهادت نکرده است؟ چرا تا پایان و آخرین لحظه دیدار اخیرشان صبر کردند؟ زیرا این کمیته کاملاً شکست خورده و فقط در خدمت افزایش تفرقه و تفرقه در کشور بوده است.

لازم به ذکر است کمیته پارلمانی بررسی نقش دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق این کشور در حمله به ساختمان کنگره به اتفاق آرا به احضار وی رای داد.