پروژه های زهکشی منطقه جنوب بوشهر باید جدیت گرفته شود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، عبدالکریم جمیری صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برای رصد مسائل و مشکلات مردم استان بوشهر از تمامی مهارت ها استفاده می شود.

وی در خصوص پروژه های مهم استان بوشهر افزود: پروژه زهکشی در منطقه جنوب بوشهر یکی از مواردی است که واقعاً دنبال آن هستم.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در پرسشنامه اسلامی تاکید کرد: وی تاکنون چندین بار به جنوب و وضعیت آب های آلوده سفر کرده است. ام و سختی ها و مشکلات مردم را از نزدیک دید ام.

وی با توجه به اینکه این پرونده در سطح کشور شکل گرفت، خاطرنشان کرد: هفته گذشته از معاون وزیر کشور خواستم تا برای اطلاع از واقعیت وضعیت فاضلاب از این مناطق بازدید کند.

جمیری افزود: در دیدار با رئیس سازمان برنامه و بودجه از وی خواستم برای تصویب کمیسیون ماده 23 برای شروع پروژه فاضلاب بوشهر و تامین اعتبار کمک کند. او دیدگاه مثبتی نسبت به آن داشت و قول داد که با هم همکاری کنند.

گفت: به خاطر شرایط خاص آه تو این دانشگاه در سال های اخیر در مواجهه با دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بدهی های هنگفت و کمبود تجهیزات برای تامین تجهیزات، ملزومات و پرداخت حقوق و مزایا به کارکنان مواجه بوده است.

نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس ادامه داد: در جلسه ای با رئیس سازمان برنامه و بودجه درخواست پرداخت بودجه مورد نیاز وزارت بهداشت برای حل وضعیت دانشگاه علوم پزشکی را داشتیم. سریع بودن

خدا را شکر که اخیرا بودجه خوبی در وزارت بهداشت در نظر گرفته شده است، بنابراین برای تامین بودجه لازم برای استان با این وزارتخانه رایزنی خواهیم کرد.