پرسپولیس چگونه ماس را شکست داد؟ اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، اسمار ویرا پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل مس کرمان در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی گفت: همانطور که در نشست خبری قبل از بازی گفتم امسال بازی آسانی وجود ندارد. لیگ برتر. امروز بازی سختی داشتیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: در نیمه اول بیشتر توپ را در اختیار داشتیم اما در نیمه دوم با تعویض کمال صغد نیا و حضور شیخ دیابته توانستیم توپ های بیشتری را در اختیار داشته باشیم. محوطه جریمه حریف و گلزنی».

ویرا درباره برد یک بر صفر پرسپولیس که به عنوان یک برد اقتصادی توصیف شد، تاکید کرد: اگر به همین روش ادامه دهیم، قهرمان هم می شویم. ما نمی توانیم قبل از هر بازی نتیجه را مشخص کنیم. بازی به بازی پیش می رویم.

وی با تاکید بر برنامه پرسپولیس برای تعطیلات پیش رو تصریح کرد: ابتدا باید استراحت کنیم تا ذهنی آرام داشته باشیم. بهتر است بازیکن با آرامش در کنار خانواده و دوستان خود باشد. بعد از جام جهانی مسابقات سختی در لیگ برتر و جام جهانی خواهیم داشت. در مورد بدنسازی باید خود را آماده کنیم.

ویرا در مورد احتمال برگزاری اردوی پرسپولیس در خارج از کشور گفت: در این مورد صحبت کرده ایم اما هنوز تصمیم نگرفته ایم. ما دوست داریم 10-12 روز تمرین داشته باشیم تا به حد آمادگی کامل برسیم.