پرسپولیس با گل محمدی موفق شد/ باعث نگرانی – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان


محمد برزگر در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص نتیجه پرسپولیس در پیش فصل لیگ برتر گفت: فکر می کنم پرسپولیس از معدود تیم هایی است که برای قهرمانی جنگیده است که کشور را ترک نکرده است. این تیم معیارهای کاملا متفاوتی نسبت به رقبای خود دارد. وقتی باشگاهی نتواند تیمش را به اردوی خارجی بفرستد تا با فشار بالا تمرین کند و چند جلسه تدارکاتی برگزار کند، دچار مشکل مالی جدی می شود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: همین کمبود بودجه به تنهایی می تواند با وجود خریدهای گران قیمت باعث نگرانی شود. پرسپولیس همیشه در مرکز توجه فوتبالیست ها بوده اما کمک های بسیار کمی دریافت کرده است. من فکر می کنم این تیم اگر نتواند مشکلات مالی خود را حل کند به مشکل عمیقی می خورد. در هر صورت پول قرارداد چیزی است که بازیکنان در طول فصل به دنبال آن هستند و نباید با رقبای خود رقابت کنند.

وی درباره عدم علاقه به مهاجم مورد نظر کادر فنی پرسپولیس گفت: فکر می کنم انتقال پرسپولیس خوب شروع شده اما مشکلاتی به وجود آمده است. بر اساس اطلاعات دریافتی از رسانه ها مهاجم خارجی که از سوی آقای گل محمدی دعوت شده بود هنوز برای تمرین نیامده است. یک مهاجم تمام اهداف فنی یک تیم را تغییر می دهد. پرسپولیس هر چقدر هم در خطوط مختلف موفق باشد، برای برد نیاز به گلزنی دارد و یک مهاجم خاص می تواند چنین خواسته هایی را برآورده کند.

برزگر ادامه داد: عدم خرید مهاجم به پرسپولیس لطمه می زند اما فکر می کنم این تیم با مهره هایی که دارد می تواند به خواسته هواداران یعنی قهرمانی برسد. یحیی گل محمدی به عنوان یک مربی موفق و باتجربه می داند چگونه روی استراتژی فنی تیمش تاثیر بگذارد تا کمترین آسیب در روند اجرایی این تیم وجود داشته باشد.

پیشکسوت پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: هفته اول لیگ برتر از همه مهمتر است. تیم ها اغلب در اولین بازی امتیازات مهمی را از دست می دهند، اما بر کسی پوشیده نیست که این امتیازات می تواند سرنوشت قهرمان را رقم بزند.

پرسپولیس با گل محمدی موفق شد/ جای نگرانی