پرداخت 400 میلیون خانه برای بازسازی بافت فرسوده در شیراز – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، محمودرضا طالبان افزود: به منظور تسریع در نوسازی و بهسازی سیستم های قدیمی شهری، به متقاضیان نوسازی و بهسازی عناصر این چربی مسکن ارزان قیمت تعلق می گیرد.

مدیرکل راه و شهرسازی فارس گفت: بر اساس ابلاغیه شرکت بازآفرینی شهری ایران و نظارت، مستندسازی و مذاکره درباره سهمیه بندی در استان فارس در کمیته استانی، بند الف تبصره 18 قانون بودجه، مصوبه شورای عالی شهرسازی و استان فارس در دستور کار قرار گرفت. در سال 1330 این کالا به تایید شرکت بازسازی ایران رسید.

آنها تشریح کردند: در این راستا با شهرداری شیراز، انجمن صنفی سازندگان و ساختمان، سازمان نظام مهندسین، انجمن صنفی کاردانان ساختمان و همچنین انجمن سازندگان استان فارس در خصوص معرفی آن بحث و تبادل نظر صورت گرفت. کسانی که مستحق مسکن برای نوسازی و بهسازی قدیمی هستند. – سیستم خارجی

مدیرکل راه و توسعه شهر فارس خاطرنشان کرد: هزینه پرداختی مسکن برای متقاضیان در شهر شیراز برای ساخت واحدهای مسکونی انفرادی 400 میلیون تومان و در شهر دیگر 350 میلیون تومان است.

طالبان گفته است که برای تسهیل نوسازی سیستم های منسوخ و ناکارآمد، ساختمان ها با نرخ بهره 9.5 درصد با مدت بازپرداخت حداکثر 24 ماه در دوره پذیرش، سهام و 120 ماه فروش عرضه می شود.

وی گفت: برای کاهش مراجعات مردمی و تحقق هدف دولت الکترونیک، متقاضیان برای برخورداری از منابع کافی از طریق بازدید تسهیلات «ساکنان و صاحبان خانه‌های قدیمی در وسط شهر» ثبت نام کنند. .UDRC.IR و سایر مراحل را انجام دهید. طبق دستور سایت ادامه دهید.

دبیر شورای مسکن فارس گفت: براساس صدور سامانه «از ابتدای بهمن ماه 1400» تا امروز، متقاضیان برای دریافت 1100 فقره کالا در بانک مسکن پذیرش شده اند که از این تعداد 250 فقره منجر به همکاری عمرانی شده است. قراردادها و پرداخت ها مواد.