پایان دوره 2 هفته ای فرمانداری جیرنده – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهان


خبرگزاری مهر – گروه استان ها، بهرام قربانپور: مشکل آب شرب آنجاست جوندگان می گویند عمارلو به قدری منتقد و غمگین بود که «اسدالله عباسی» استاندار گیلان سفری یک روزه به عمارلو و شهرستان داشت. جوندگان رودبار در این خصوص اظهار نظر کرد. آقای فرماندار به مردم این منطقه «ضرب». عبارت 2 هفته برای حل مشکل آب جوندگانمسئولان امر صادر و درخواست کردند تا پایان تیرماه این موضوع حل و فصل و به استاندار گزارش شود.

تایید سفر استاندار به عمارلو را فراموش نکنید

حالا ضرب عبارت استاندار گیلان دو هفته پیش از حسن بلوری یکی از اعضای شورای اسلامی شهر بازدید کرد. جوندگان رفتیم وی از زحمات مسئولان آبفای استان و شهرستان رودبار قدردانی کرد و گفت: با توجه به اینکه اقداماتی برای تعمیر و بهسازی چاه های آب این منطقه انجام شده اما مشکل آب شرب همچنان ادامه دارد. این شهر. -نوشتن و فقط دو ساعت در روز آب داریم.

عضو شورای شهر جوندگان وی با تاکید بر نظارت و اجرای مصوبه سفر فرماندار به بخشداری عمارلو تصریح کرد: مردم عمارلو با صبر آنها منتظر تحقق وعده های استاندار به این اداره هستند و ما نیز پیگیر آن هستیم.

Bluray، مشکل آب جوندگان و معادن بسازد سنگرود این امر را یکی از مطالبات جدی مردم عمارلو دانست و گفت: مسئولان استانی و شهری موافقت استانداری با سفر فرماندار به عمارلو رودبار را فراموش نکنند.

وی به اقدامات انجام شده برای حل مشکل آب شرب اشاره کرد جوندگانوی افزود: بهسازی و زهکشی انجام شده است اما به دلیل نبود پمپ هنوز آب وارد منطقه نمی شود.
عضو شورا جوندگان وی با بیان اینکه مردم نباید به دلیل یک پمپ ساده بی آب بمانند، گفت: تسریع در خرید پمپ های آب و نصب و راه اندازی آنها در اولویت کاری مسئولان باشد.

دوره 2 هفته ای فرمانداری جیرنده به پایان رسید

منتظر پمپ هستیم

با توجه به کریستال آب در شهر جوندگان از آنجایی که پمپ وجود ندارد، هنوز غذا وجود دارد باغ گل» به سراغ مدیر آبفای شهرک رودبار رفتیم.

مدیرعامل آبفای رودبار با اشاره به اقدامات انجام شده برای ورود صحیح آب به منطقه جوندگان وی گفت: لایروبی و بهسازی قبلا انجام شده است.

باغ گل با گفتن اینکه سیستم انتقال آب چاه جوندگان گذشت، وی افزود: برای رفع این مشکل کانال جدیدی نصب شد.

وی با بیان عدم وجود پمپ مناسب افزود: درخواست خرید پمپ برای چاه جوندگان این کار انجام شده و در روزهای آینده پمپ آماده، نصب و شروع به ورود آب به مدار می شود.

مدیر آبفای شهرستان رودبار برای هزینه بهسازی و نصب چاه جوندگان وی اشاره کرد و گفت: برای خون ریزی، بهسازی و نصب چاه جوندگان بیش از 700 میلیون تومان برآورد شده است.

دوره 2 هفته ای فرمانداری جیرنده به پایان رسید

به حل مشکلات جهادی نگاه کنید نه دستور را

رویکرد جهادی و انقلابی برای حل مشکلات و مشکلات از سوی مسئولان می تواند بسیار گیج کننده باشد. گوشا باشد، موضوعی که در فصل سیزدهم دولت است سخنرانی همه مسئولیت ها و ابزارها در جای خود قرار داده شده و باید به سطوح مدیریتی میانی و پایین توجه شود.

مسئولین دولتی که فقط منتظر دستورات و سخنان «برترها» هستند نمی توانند برای جلب رضایت مردم تلاش کنند، بلکه تنها هدفشان جلب رضایت مافوق خود است.

از نظر آب آشامیدنی جوندگانبا توجه به اینکه استاندار دو هفته به مسئولان آبفای گیلان مهلت داد، اما با گذشت چندین روز از این مدت هنوز آب وارد بخشداری نشده و منتظر است اهالی یک روستا «پمپ» بخرند. با تدبیر و تدبیر باید به راحتی رفع شود تا مردم منطقه دیگر با تامین آب زندگی نکنند.