پایان خرید یحیی از پرسپولیس / درآمد برای خودش در لیست مازاد! خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان


به گزارش خبرنگار مهر، انتقال تابستانی به پرسپولیس در این مدت همچنان ادامه دارد این تیم علاوه بر جذب بازیکنانی چون علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی و دانیال اسماعیلی فر، قرارداد خود را با بازیکنان باقیمانده خود نیز قطع کرده و یا تمدید نکرده است.

حامد لک، علی شجاعی، منوچهر صفروف، شیرزد تمیروف، رامین رضاییان، رضا اسدی و سعید آقایی دیگر جایی در پرسپولیس ندارند که در دو فصل اخیر با ایده مستقیم یحیی گل محمدی به این تیم آمده اند.

علیرضا ابراهیمی، وحدت حنان اف و مهدی مهدیخانی نیز در راه جدایی از این تیم هستند تا نشان دهند سرمربی پرسپولیس به بازیکنانی که جذب کرده اعتقاد چندانی ندارد.

پایان خرید یحیی از پرسپولیس / درآمد برای خودش در لیست مازاد!

گل محمدی نیز در فصل اول در نقل و انتقالات فعال تابستانی آرمان رمضانی را جذب کرد که پس از نیم فصل حضور در پرسپولیس برای استقلال در لیست باقی مانده نیز قرار گرفت.

برخورد سرمربی پرسپولیس با بازیکنانی که در دو سال اخیر به پرسپولیس آورده نشان می دهد که او حاضر نیست بازیکنان مورد علاقه خود را حفظ کند تا آنها را در لیست قرار دهد -پول تیم.

در میان بازیکنانی که گل محمدی به پرسپولیس آورده بود، عملکرد میلاد سرلک او را به اردوی تیم ملی دعوت کرد تا آرزوی تمدید قرارداد سرمربی پرسپولیس داشته باشد.

باشگاه پرسپولیس هم از دوبرابر شدن تعداد قراردادهای سرلک خرسند است اما سرلک هنوز قرارداد را تمدید نکرده است. رضا درویش، مدیرعامل باشگاه نیز از افزایش مجدد ارزش قرارداد پیشنهادی به باشگاه ناراضی است تا تداوم آن در هاله ای از ابهام قرار گیرد.

سرمربی این تیم که در دو سال اخیر در جذب بازیکنان و صحبت با آنها برای پیوستن به پرسپولیس حضور فعال داشته است، باید منتظر اقدام باشگاه برای جذب بازیکنان مورد تایید باشد.