ویژه برنامه هفته خبرنگار ایران و اخبار جهان در شیراز اعلام شد – خبرگزاری مهر.به گزارش خبرنگار مهر، هادی رضایی شامگاه شنبه در نشست خبری با اشاره به در پیش بودن هفته خبرنگار اظهار داشت: طبق روال هر ساله برنامه های متنوعی را در استان فارس گرامی می داریم.

وی در خصوص همزمانی هفته بزرگداشت خبرنگاران با محرم گفت: تمامی برنامه های هفته بزرگداشت خبرنگاران با برای رنگ کردن پارچه به صورت مذهبی و به مناسبت ایام سوگواری حسینی برگزار می شود.

رضایی با بیان اینکه در این ایام به دنبال تقویت ارتباط خبرنگار با بعثه کربلا حضرت زینب کبری است، گفت:س) وی گفت: رسالت خبرنگاران در نظام اسلامی در راستای پیام عاشورا است و باید از فرصت استفاده کنیم تا هفته یاد و خاطره خبرنگاران را با روز محرم همراستیم تا این رسالت روشن شود.

رئیس سازمان بسیج رسانه فارس در تشریح برنامه هفته بزرگداشت در جمع خبرنگاران گفت: این برنامه ها از روز دوشنبه 19 مردادماه با غبارپاشی و عطر افشانی مزار شهدای رسانه در گلزار شهدای شیراز آغاز می شود.

وی برگزاری مراسم تجلیل از خبرنگاران و عکاسان، برپایی تعزیه حسینی، برگزاری کلاس های اخلاق و … را از دیگر برنامه های امروز برشمرد و گفت: به دلیل اینکه متعلق به اعضای همه رسانه های سازمان بسیج رسانه است، لذا همه اعضای سازمان بسیج رسانه در این مراسم حضور دارند. از رسانه های استان دعوت به عمل می آید. ما از آنها می خواهیم که فعالانه در برنامه یادبود این هفته شرکت کنند.