وزیر خارجه سابق اسرائیل و سفیر سابق آمریکا در برابر هکرها – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، یک شرکت امنیت آنلاین مستقر در آنجا همیشه ویو او گفت که تیمی متشکل از هکرهای ایرانی، مقامات ارشد اسرائیلی و آمریکایی وجود دارد همیشه ویو در حال حاضر یک هدف.

مطابق با سایت اینترنتی پست های بازرسی، هکرهای ایرانی ایمیل های فیشینگ یا پیام های به ظاهر مشروع به سفارتخانه های سابق ایالات متحده همیشه ویومقامات سابق اسرائیلی دانشگاهیان و مدیران ارشد را به صنایع نظامی اسرائیل فرستادند. چک پوینت گفت: بدافزار مورد استفاده در این حمله مشابه یک هکر معروف ایرانی به نام فسفر است که در حملات قبلی استفاده شده بود.

به گفته چک پوینت، دسترسی به صندوق های ورودی و اطلاعات شخصی و اسناد شخصی دلیل این اقدام بوده است.تزیپی لیونی وزیر خارجه سابق و معاون نخست وزیر رژیم صهیونیستی پس از دریافت چندین ایمیل از حساب ژنرال های سابق ارتش در رژیم صهیونیستی، تردید کرده و برای بررسی بیشتر به ایست بازرسی اشاره کرد.

در جریان حمله، اولین هکرها قربانیان را به سندی در مورد استراتژی اسرائیل در مورد موضوع هسته ای ایران که توسط یک موسسه تحقیقاتی منتشر شده بود، هدایت کردند تا قربانیان را متقاعد کنند.

در مورد دیگری، مهاجمان ایمیل‌های قانونی را ربودند، پیام‌های فیشینگ را درج کردند و توانستند از طریق آدرس‌های قانونی شناخته شده برای مخاطبین شناخته‌شده، ایمیل‌ها را برای قربانیان ارسال کنند. این گزارش می افزاید: هکرها همچنین موفق به شکستن ایمیل کارآگاهان معروف صهیونیستی شاغل در غرب آسیا شدند و از طریق ایمیل های وی موفق به دستگیری مدیر شرکت امنیت مرکزی اسرائیل شدند..

رژیم صهیونیستی با تمام خواسته ها و تبلیغاتی که برای حفاظت از خود دارد، یکی از ضعیف ترین و آسیب پذیرترین زیرساخت های امنیتی به ویژه در حوزه سایبری را در اختیار دارد. در چند ماه گذشته، زیرساخت‌ها و امکانات رژیم بارها مورد هدف حملات سایبری و هک قرار گرفته است.