ورود سامانه بارشی به اصفهان از امشب/باران تا یکشنبه ادامه دارد – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانابراهیم آرتمن در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه سامانه ناپایدار بارشی از عصر امروز وارد استان می شود، گفت: حرکت این سامانه از فردا جمعه در غرب استان آغاز و در شمال استان ادامه دارد. استان استان در روز شنبه

وی با اشاره به اینکه این بارندگی تا روز یکشنبه 31 آبان در استان در حال حرکت است افزود: از بعدازظهر روز جمعه در شهر اصفهان بارش پیش بینی می شود که به صورت بارندگی تا سحرگاه و صبح شنبه ادامه دارد.

کارشناسان اداره کل هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه بارش برف در مناطق مرتفع و سردسیر استان دور از دسترس نیست، خاطرنشان کرد: بارندگی خوب بوده و از غرب، شمال و جنوب استان و در سایر نقاط با شدت کمتر است. قطعات. .

این هنرمند با بیان اینکه از روز جمعه تا یکشنبه در سواحل استان در جنوب استان ابری وجود دارد، گفت: در جنوب استان ابری وجود دارد.

وی با بیان اینکه دمای هوا در 24 ساعت آینده بین یک تا سه درجه سانتیگراد افزایش می یابد، افزود: حداکثر دمای هوا. شهر بزرگ اصفهان در گرم ترین ساعات امروز 20 درجه زیر صفر و فردا صبح 6 درجه زیر صفر پیش بینی می شود.

کارشناسان اداره کل هواشناسی استان اصفهان افزودند: خوروبیابانک با دمای 23 درجه سانتیگراد بالای صفر و فرودگاه اصفهان با دمای 2 درجه سانتیگراد بالای صفر گرمترین و سردترین نقطه استان است.