وجود تجهیزات شوق زیارت را افزایش می دهد – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، مراسم «خدمت قدردانی» از زائران امام رضا (ع)آ) در ده سال پایانی صفر، عصرهای پنجشنبه در محل نمایشگاه و همایش های آستان قدس رضوی برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات انجام شده در میزبانی از زائران در امام رضا (ع)آ)گفت: همه ما نیازمند ارتباط با اولیای خدا هستیم، امام مرکز نور و هدایت و سعادت است و زیارت وسیله این امر است.

وی ادامه داد: امام حیات و حیات حقیقی است که جان انسان را می خواهد و به دنبال رفتار انسانی است. ‌ ‌ به زندگی ما و هیچکس نخواهد رسید مقصدشان در تاریکی .

تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه کار خود را بسیار مهم می دانید، افزود: در همه زمینه ها با ارائه زیارت مورد نظر کمک می کنید، زیرساخت ها را برای مردم فراهم می کنید و تجهیزات، امنیت و امکاناتی را فراهم می کنید تا مردم بتوانند برای همیشه زیارت کنند. موقعیت و شناختی که مسافر می دید و با تغییراتی که در او ایجاد می شد در میان می گذاشت.

وی تاکید کرد که ما مدیون امام رضا هستیم.آ) بدانیم که این افتخار را به ما داده است که خادم مهمانانش باشیم.

مروی با یادآوری اقدامات بی سابقه ای که برای آمادگی زائران در دهه آخر صفر انجام شد، گفت: دهه صفر امسال اتفاق بی نظیری بود که به دلیل همدلی و همدلی اتفاق افتاد.

وی افزود: همچنین از اینکه مردم مشهد پای کار آمدند و در میزبانی از زائران کمک زیادی کردند، بسیار سپاسگزارم، خدمات زیادی توسط مردم ارائه شد و در کنار این خدمات، افراد زیادی خانه های خود را برای زائران ساختند که جای تقدیر دارد.