واکنش اسکوچیچ به رویدادهای اخیر؛ من قصد ترک جایم را ندارم! – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، دراگان اسکوچیچ در پست امروز خود پس از حادثه اخیر نوشت:

ظاهراً گروهی هر کاری که از دستشان بر می آمد انجام دادند تا من را از تیم ملی حذف کنند. همانطور که به آنها برای زحماتشان تبریک گفتم، پیام روشنی برای آنها داشتم. زمانی هدایت تیم ملی را بر عهده گرفتم که احتمال محرومیت از جام جهانی بسیار زیاد بود و کمتر کسی باور می کرد که بتوانیم در قطر جلو برویم.

من سخت کار کردم و ثابت کردم که می توانم این کار را انجام دهم. من در مقابل همه توهین ها و فشارها مقاومت کردم و نشان دادم که از پس همه این موقعیت ها بر می آیم. با تلاش تک تک اعضای تیم ملی سریع ترین صعود را در بین تیم های آسیایی به دست آوردیم اما در این زمینه نمی توان منکر مهارت و مسئولیت پذیری کادر فنی شد که موفقیت آمیز بود. هیچ کس به اندازه من در این جام جهانی مشتاق نیست. مخصوصا بعد از سختی هایی که کشیدم. بنابراین، من قصد ترک سمت خود را ندارم.

گروهی از بازیکنانم در شبکه های اجتماعی حمایت خود را از من نشان دادند و از صمیم قلب از همه آنها تشکر می کنم، اما بهتر بود چنین کاری انجام نمی شد. همچنین گروه دیگری از بازیکنان نیازی به آن ندیدند که برای من نیز مناسب است. چون چنین چیزی لازم نیست. آنچه اکنون واقعاً به آن نیاز داریم اتحاد و همبستگی است. چه در داخل و چه در خارج باید وجهه تیمی داشته باشیم.

اما کسانی که با آلودگی آب اقدام به صید ماهی می کنند و از بندگان می پرسند. کسانی که توانایی های خود را ارزیابی می کنند، اما نتایج قبلی غیرقابل پیش بینی است و کسانی که سعی در نادیده گرفتن یا تحریف حقیقت دارند، باید دوباره فکر کنند.

من هرگز روی چیزهایی که نمی توانستم کنترل کنم تمرکز نکردم و اکنون اینگونه کار می کنم. بنابراین اجازه نمی دهم شایعات من و تیمم را آزار دهند.