وام 220 میلیاردی برای تکمیل پروژه های ناتمام کشاورزان – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، علی جمشیدیان عصر دوشنبه در نشست خبری گفت: مقدمات سفر دو ماه پیش رئیس جمهور به استان فراهم شده است که تیم همراه با رئیس جمهور به دنبال پروژه هایی در استان ها و شهرهایی بودند که دارای فیزیکی بودند. پیش رفتن. ” آنها بیش از 50٪ برای تکمیل دارند.

220 میلیارد اشک در اختیار کشاورزان قرار می دهد

او اضافه کرد: و همینطور در خصوص پروژه شهرستان به نتیجه رسید و با پیگیری معاونین، فرمانداران و سایر مسئولین، 220 میلیارد تومان اعتبار نهایی برای کشاورزان در این سفر به تصویب رسید.

فرماندار دهاقان گفت: بیشترین مصوبات جهاد کشاورزی در حوزه های مختلف از جمله تامین آب شرب، کمک به احیای مناطق کوهستانی، ارتقاء و توانمندسازی سازمان، تکمیل انتقال آب از طریق لوله کشی، حفاظت و حفاظت بوده است. نظارت بر منطقه و تکمیل سیستم های آبیاری جدید. در مجموع 80 میلیارد پارگی ناشی از تکمیل کانال و کانال سازی و سایر کارهای مربوطه است.

و مدیریت بفا منطقه دوم را جذب اعتبار دانست و تعریف کرد: همچنین اداره آبفای شهرستان دومین منطقه ای بود که بیشترین اعتبار را برای تکمیل پروژه های آبرسانی ناتمام تامین کرد.

جمشیدیان گفت: همچنین مدیرکل فنی حرفه ای و اداره کار و رفاه اجتماعی نیز کاندیدای خوبی به شمار می رفتند که البته باید تحت نظارت مستمر در جذب موفق عمل کرد.

وی گفت: بنیاد مسکن اعتبار کافی برای اجرای طرح هادی روستایی، صدا و سیما برای جایگزینی و ارتقای تجهیزات دیجیتال و کمیته مساعدت برای ساخت 10 خانه برای مصرف کنندگان زن جذب کرده است.

فرماندار شهرستان دهاقان گفت: اهالی هلال احمر شهرستان دهاقان نیز در راستای نیاز خود اعتبار مورد نظر از جمله تکمیل ساختمان ناجی غریق، تکمیل پروژه مخابرات دیجیتال و خرید تجهیزات امداد و نجات را تامین کرده اند. در خرابه ها ، کوه ها و جاده ها.

اعتبارات استانی هم باید جذب شود

وی در خصوص دریافت اعتبارات استانی اذعان داشت: با توجه به گزارش مدیر آموزش و پرورش مبنی بر ساخت، تکمیل و مقاوم سازی مدارس در پایتخت، به دنبال دریافت اعتبار از محل اعتبارات استانی، ما و سایر جوایز هستیم. هنوز جذب صحنه جاده است.

فرماندار دهاقان، محل کار را بسیار موثر و شفابخش دانست و اذعان داشت: اتفاق خوبی در این ساختمان ها افتاده است، طبق تبصره کمیته امداد سیل، شانزدهم، چهار برابر بیشتر از محل کار اجازه بازنگری در محل کار داده شده است. در سال گذشته، به طوری که مشتریان از بهره کم، وام قابل دوام.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه بازسازی سالن سینما دهاقان از هفته آینده آغاز می شود و از ما خواسته اند که قیمت را برآورد کنیم و همچنین از هفته آینده شاهد اولین رویداد در صحنه باشیم.

جمشیدیان گفت: به منظور بهره وری و نظارت بر پرونده، کارشناسانی در فرمانداری حضور خواهند داشت تا بر بودجه نظارت کنند و علاوه بر نقش شهرستان در جذب بودجه شناور شهرستان، نظارت کنند.