واقعا امیدواریم از گروه خود در جام جهانی صعود کنیم – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، مهدی تاج در جلسه شورای فوتبال لرستان خاطرنشان کرد: هیئت منتخب فوتبال با حمایت مدیرکل ورزش و جوانان استان در طول چهار سال تلاش زیادی برای فوتبال استان خواهد کرد. هماهنگ کننده و هماهنگ کننده ورزش استان. وی گفت: خوشحالم که لرستان کارهای خوب و صادقانه انجام می دهد و به طور خاص به ورزش بانوان، نوجوانان و جوانان نگاه می کند، حضورش در تیم ملی هم بسیار بالاست. نقش لرستان در تیم ملی جوانان و جوانان و همچنین در بخش داوری خوب است.

وی با بیان اینکه اینها حاصل کار صادقانه اداره فوتبال است، تصریح کرد: آقای بهاروند زحمات زیادی برای لرستان کشیده است و تلاش می کنیم از خدمات و تجربیات ایشان استفاده کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال کشور با تاکید بر اینکه از خیبر خرم آباد هم برای حضور در لیگ یک تشکر می کنم و واقعا امیدوارم که به لیگ یک برسد، افزود: به نظر من ایجاد یک باشگاه مناسب به معنای تخریب زندان ها، بسیاری از جوانان است. مردم به طور فعال در باشگاه شرکت می کنند. آنها کار می کنند، و حتی امروز، بهترین راه برای ایجاد یک باشگاه وجود دارد برای جوانان خوب است. خوشبختانه باشگاهی در لرستان ایجاد کرد است و مدیریت ممکن است و سایر استان ها نیز باید از این روند پیروی کنند.

تاج خاطرنشان کرد: فوتبال ساحلی و فوتسال گرانتر از فوتبال است و ما بهترین رنکینگ آسیا را داریم و در دنیا سومین رتبه در فوتسال و دومی در فوتبال ساحلی بوده است و امیدواریم این شرایط را برای خود ایجاد کنیم. باز هم در بیایید برای ایران بزرگ بایستیم گفت: درخواست من از مدیر کل ورزش و جوانان استان این است و آن را با آقای دکتر مطرح کرده ام. سجادی هم. ایجاد یک زمین فوتبال ساحلی آسانتر و سودآورتر از فوتبال است. در این منطقه می توانیم یک زمین فوتبال ساحلی ایجاد کنیم.

وی با بیان اینکه فوتبال ساحلی برای دریا نیست و زمین فوتبال باید روی دریا باشد، در حال حاضر یزد قطب فوتبال ساحلی است که استانی کویری است، همچنین توضیح داد: منظور این است که اگر بخواهیم انجام دهیم. چیزی خوب، ما باید برنامه ریزی کنیم مقدار کمی نوشته شده است؛ در حوزه بانوان امیدواریم پیشرفت فوتبال بانوان سریع باشد. سیاست ما پیگیری جدی فوتبال و فوتسال بانوان است و توسعه ورزش بانوان هدف اصلی ماست.

رئیس فدراسیون فوتبال ایران خاطرنشان کرد: معتقدم شرایط جام جهانی مهم است. ممکن است زن این بدان معناست که ما مرکز اکشن فوتبال جهانی هستیم و بزرگترین رویداد جام جهانی است. وی گفت: میلیاردها نفر این بازی ها را تماشا می کنند و فوتبالیست ها دنیا را به دو قسمت تقسیم می کنند، آنهایی که در جام جهانی هستند و آنهایی که نیستند و ما قسمتی از 32 کشور در مسابقات جهانی حضور دارند.

تاج با تاکید بر اینکه ما واقعاً از گروه و تمام تلاش خود انتظار داریم که بالا بیاوریم و باید مردم را منتظر یک صعود قوی کنیم، افزود: وقتی بهترین حمایت و بهترین آمادگی را برای تیم داشته باشی پس نمی توانی خودت را تضمین کنی. پیش بروید یا در یک مسابقه پیروز شوید، اما سعی کنید آن را محقق کنید.

وی یادآور شد: چهار سال پیش برای اولین بار در تاریخ فوتبال 4 امتیاز در جام جهانی گرفتیم و این بهترین نتیجه تاریخی ما بود. امیدواریم امسال هم با همت همه و ما این اتفاق تکرار شود. قیام خواهد کرد که مایه افتخار ملت بزرگ ایران است.»