هیئت های مذهبی مرکز این وزارتخانه هستند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانحجت الاسلام رضا عزت زمانی در گفتگو با خبرنگاران مهر در کنار مراسم باشکوه تجلیل از هیئت های مذهبی استان سمنان در مجموعه شهید. کلاهدار شهمیرزاد در گفتگو با خبرنگار مهر، تاکید کرد: هیئت های مذهبی مراکز خدمات رسانی محسوب می شوند.

وی با اشاره به اینکه هیئت‌های مذهبی دوران کرونا منشأ خیر و برکت و کمک‌های مؤمنانه بودند، افزود: هیئت‌ها منشأ خدمت در عرصه‌های مختلف اجتماعی بودند.

نایب رئیس انجمن تبلیغات اسلامی با بیان اینکه یکی دیگر از ویژگی های هیئت های مذهبی ایجاد عمل و نفوذ اجتماعی است، گفت: گفت و گو و تبیین که در زمان حاضر در حمله دشمن از همه مهمتر است، از دیگر مأموریت هاست و هیئت های مذهبی ویژه.

عزت زمانی با بیان اینکه هیئت های مذهبی واقعاً می توانند پیوندهای فکری را بگشایند و امید و بصیرت افزایی را به عنوان یک مکان به ویژه برای جوانان ایجاد کنند، گفت: باید بیش از هر زمان دیگری از آن استفاده شود ابتدا توان هیئت های مذهبی استان.

او این وجود را اعلام کرد دانش آموزان وی با بیان اینکه ناظران می توانند در بین فعالان فرهنگی و مذهبی استان هایی مانند سمنان همدلی لازم را داشته باشند، افزود: باید از مهارت های رهبران دینی و ائمه جماعات در این زمینه استفاده شود.