هوشمندی مردم و قدرت نهادهای امنیتی نقشه های دشمن را خنثی کرد – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، بهنام نظری بعد از ظهر چهارشنبه در جلسه شورای اطلاع رسانی استان مرکزی اظهار داشت: یکی از وظایف اصلی شورای اطلاع رسانی نظارت مستمر بر تولید محتوا است تا رسانه ها بتوانند اقدامات دولت را منعکس کنند. . و دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

وی با تاکید بر اطلاع رسانی دقیق و به موقع که پاسخگوی نیاز مردم باشد، ادامه داد: اطلاع رسانی موثر مستلزم استفاده از مهارت، توانایی و خلاقیت است و نمی پذیرد ما در تولید محتوا از هر دستگاهی موفق هستیم.

نماینده سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حوادث اخیر تصریح کرد: دشمن به دنبال انتقام حماسه اربعین حسینی و وجود رئیس جمهور مقتدر و انقلابی در شانگهای و یونایتد بود. اجلاس سران ملی

نظری افزود: پشت حوادث اخیر غرور جهانی امپراتوری رسانه ای برای قرار دادن ایران اسلامی در موضع ضعف و تجزیه کشور و قیام اخیر دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب با وجود ابزار و انقلاب بود. . صدمات روحی ناشی از آن به دلیل تدبیر و بصیرت مردم موفق نبود.

وی بیان کرد: باید در عرصه اطلاع رسانی و تبیین جهاد از همه توان خود استفاده کنیم و آمادگی برای انجام تبیین جهاد به عنوان مهمترین راهکار در برابر توطئه دشمن ضروری است. برای اطلاع رسانی و اطلاع رسانی جهاد باید از همه مهارت ها استفاده کرد و سکوت رسانه های نهضت انقلابی می تواند ضربه سختی به کشور وارد کند.

نماینده دولت مرکزی سیاسی، امنیتی و اجتماعی با بیان اینکه همکاری و ارتباط دستگاه های امنیتی در حوادث اخیر برگ زرینی بر کارنامه خود افزوده است، گفت: امید و دلگرمی برای مردم و حضور و بصیرت مردم در نقشه های دشمن شکست خوردند.

نظری با تاکید بر لزوم تدبیر در اطلاع رسانی در بحران افزود: مقابله با ضد شورش دشمن نیاز به تاکتیک و تکنیک موثر دارد و شورای اطلاع رسانی باید راهبرد و برنامه مشخصی در این خصوص داشته باشد و اگر در این زمینه ضعف داریم، دشمن از ابزار استفاده می کند دروغ جوانان را دچار بحران می کند.

وی همچنین ادامه داد که آموزش اصحاب رسانه در بحران صلح باید توسط شورای اطلاع رسانی در این ولایت انجام شود تا برای آن آماده شوند.

نماینده سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی اعلام کرد: تا زمانی که نظام مقدس جمهوری اسلامی پرچم حمایت از مظلومان و مظلومان را برافراشته و با افراط و تفریط استکبار، تمرد و توطئه دشمن مقابله کند. ادامه دارد.