هنرمند الکساندر هاینریچی ، اتاق زیر شیروانی در نیویورک را با قیمت 30 میلیون دلار لیست می کند


در حال حاضر در بازار زیر شیروانی Tribeca با تاریخ هنر جهان 30 میلیون دلار فروخته شده است.

این ساختمان چهار طبقه در 430 واشنگتن سنت در سال 1929 ساخته شده است. در ابتدا یک کارخانه ترشی سازی بود. تا سال 1980 ، الکساندر هاینریچی – چاپگر مورد علاقه اندی وارهول – ساختمان را خریداری کرد و از آن به عنوان یک اثر زنده استفاده کرد.

در سال 1984 ، اسکندر این ملک را به آرمند ، هنرمند آمریکایی ، بنیانگذار واقع گرایی نوآ فروخت. آرماند ، متولد آرماند فرناندز ، در دهه 1980 شامهای هفتگی را برای تماشاگران جهانی هنر برگزار کرد. آثار آرماند در تیت لندن ، مرکز پمپیدو در پاریس ، MoMA و موزه هنر متروپولیتن نگهداری می شود.

اتاق زیر شیروانی چهار طبقه دارای پنج اتاق خواب ، 9 حمام است و در مجاورت 70 Vestry قرار دارد ، محل زندگی راننده ماشین مسابقه لوئیس همیلتون ، و همچنین تام بردی و گیزل بوندچن.

در حال حاضر ، اتاق زیر شیروانی 14000 فوت مربعی به یک منطقه نشیمن از طبقه چهارم و سه طبقه از استودیو و فضای ذخیره سازی در زیر تقسیم شده است. به راهرویی ساخته می شود که به سفارش قفسه های کتاب و یک هشتی شیشه ای به اتاق نشیمن بزرگ با ستون های اصلی و سقف های 11 فوتی منتهی می شود.

ساختمان زیر شیروانی 14000 فوت مربع است.
تیم والتمن

این اتاق همچنین دارای آشپزخانه و ناهار خوری آشپز است. علاوه بر این ، آسانسور ، سقف و گاراژ خصوصی نیز وجود دارد. در حال حاضر توسط بیوه آرماند ، Corsis Canton Armand ، که آن را با آثار مورد علاقه خود پر کرده است ، به فروش می رسد.

داخلی 430 خیابان واشنگتن
سقف ها در فضای هنری به 11 فوت می رسد.
تیم والتمن

“یک ساختمان واقعی بخرید -اتتیک نادر است و هر سال بیشتر و بیشتر می شود. مردم 50 میلیون دلار برای یک آپارتمان هزینه می کنند. “کارگزار شان اوشر ، موسس و مدیر عامل Core گفت. “این یک ساختمان کامل با پارکینگ خصوصی ، سقف بلند و ستون در یک محله زیبا است.”

دیدگاهتان را بنویسید