هفت زخمی در تیراندازی در لس آنجلس – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، آخرین تیراندازی در آمریکا باعث مجروح شدن و خسارت به تعدادی از شهروندان این کشور و در این مورد آتش نشانی شهرک شد. TEN آنجلس اعلام کرد که در تیراندازی در نمایشگاه خودرو در محله سن پدرو در این شهر دست کم هفت نفر مجروح شدند.

مسئولان محلی TEN آنجلس همچنین با هم کمک این شات گفت است اما: «حداقل هفت غیرنظامی (4 مرد و 3 زن، بدون سن) توسط امدادگران زخمی شدند. TEN آنجلس آنها پس از تیراندازی در نمایشگاه خودرو در پارک پاک یا به بیمارستانی در نزدیکی منطقه منتقل شدند.

بر اساس این گزارش، دست کم سه نفر هدف تیراندازی قرار گرفتند استحالش وخیم است و حال دو تن از مجروحان بسیار وخیم است.

تحقیقات از سوی پلیس ادامه دارد، اما جزئیات این مظنون منتشر نشده است.

در این گزارش اشاره نشده است که مهاجم چگونه وارد این تیراندازی شده و چرا پلیس آمریکا نمی تواند است برای دستگیری مهاجم

در جریان تیراندازی ها در آمریکا که در یک سال گذشته افزایش یافته، انتقادات زیادی به تاخیر در کار پلیس در این کشور شده است، اما هنوز به صورت رسمی پاسخی نداده اند.این انتقادات از پلیس است.

با وجود درخواست شهروندان آمریکایی مبنی بر ممنوعیت حمل رایگان و خرید و فروش غیرقانونی سلاح گرم در شهرهای آمریکا، دولت و کنگره این کشور هنوز اقدامات موثری برای مقابله با تیراندازی یا ممنوعیت خرید و فروش آزاد انجام نداده اند. سلاح ها است. لابی صنعت تسلیحات مخالف اصلی طرح ممنوعیت حمل رایگان سلاح گرم در ایالات متحده است.