نگاه شخصی حسن رنگرز به هواداران جوان در جام جهانی – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، با استعفای محمد بنا از سرمربیگری تیم ملی کشتی فرنگی و انتخاب حسن رنگرز به عنوان سرمربی جدید، بارقه امید و انگیزه ای در بین جوانان و بقیه به وجود آمده است. البته رنجرز بارها به محض موافقت سرمربی تیم ملی این مشکل را اعلام کرده و در آخرین اظهارات خود از حضور یک تیم جوان در جام جهانی آذربایجان خبر داده است.

در حال حاضر حسن رنجرز برای حضور در جام جهانی اسپانیا و آذربایجان باید دو تیم قدرتمند و رقابتی بسازد و به جوانان با انگیزه چراغ سبز نشان داده و نوید رسیدن به ساختار ایده آل را می دهد.

این تصمیم پس از اعلام عدم حضور مدال آوران مسابقات جهانی 2022 صربستان در مسابقات جهانی آینده جدی به نظر می رسد. به این ترتیب هر چند دو دارنده مدال نقره محمدرضا گرازاده و امین میرزازاده و محمدهادی سروی که مدال برنز مسابقات جهانی را کسب کردند، اما جای خود را به مسابقات جهانی سایر ملی پوشان خواهند داد.

با توجه به این موضوع، تکاوران همچنین اعلام کردند که مدال آوران مسابقات جهانی ابتدا باید استراحت کنند، بنابراین یک تیم جوان برای رویارویی با مسابقات جهانی وجود خواهد داشت زیرا آنها باید در کورس حاضر شوند. تست شده

از سوی دیگر، فرنگی کار تیم ملی کشتی فرنگی برخلاف محمد بنا قصد دارد چرخه انتخابی را به درستی اجرا کند، بنابراین ترکیب تیم ملی در قالب یک چرخه با استفاده از مسابقات کشوری، انتخابی جام تختی، مسابقات قهرمانی آسیا، جام تختی و انتخابی نهایی تیم ملی برگزار می شود.

به گزارش خبرنگاران مهر، مسابقات جهانی رده سنی زیر 23 سال از 4 مهر تا اول آبان ماه سال جاری در اسپانیا برگزار می شود.