نمایش آل عبایی از بستکِ برگزیده جشنواره ملی پانتومیم ایران شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، محمد محمدی زاده بیان داشت: نمایش اکسیژن پوک به کارگردانی و نویسندگی سید میلاد آل عبایی از بستکِ هرمزگان به عنوان نمایش برگزیده جشنواره ملی پانتومیم ایران از نگاه منتقدین و داوران انتخاب شد و تندیس جشنواره و دیپلم افتخار از هر دو بخش به هرمزگان رسید.

محمدی زاده ضمن تبریک به اعضای این گروه گفت: در این جشنواره که از ۲۰ تا ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ در شهر زنجان برگزار شد ۱۲ گروه برگزیده از سراسر کشور به رقابت پرداختند که گروه نمایش اکسیژن پوک نمایندهِ هرمزگان در این جشنواره هنرمندانه درخشیدند.

وی بیان کرد: در این نمایش هنرمندان معاد شاهری، رها علی نیافرد، کوثر رشید ایفای نقش کرده و آهنگسازی این نمایش را هنرمند بستکی آقای ایوب بزم برعهده داشت.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک این افتخار را به جامعه هنری هرمزگان بخصوص هنرمندان هنرهای نمایشی شهرستان بستک تبریک گفته و اعلام کرده بزودی استقبالی شایسته از این گروه در روزهای آینده خواهیم داشت.

گفتنی است:عکس فوق مربوط به اختتامیه جشنواره ملی پانتومیم ایران، هنرمندان گروه نمایش پوک در کنار داوران این جشنواره علیرضا ناصحی، یاسر خاسب و یونس ولی پور حضور دارند.