نمایشگاه خودروی استاندارد اردبیل تعطیل شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش نماینده مهر، سرهنگ سید حجت فتاحی پیش از ظهر شنبه در بازدید از نمایشگاه خودرو به مشکل سد معبر در حاشیه جاده و پیاده روهای ناشی از نمایشگاه خودرو اردبیل اشاره کرد و گفت: و پلمب هستند. همانطور که مردم در آماده سازی در مقابل نمایشگاه خودرو خواستار شدند.

وی با بیان اینکه 13 وسیله نقلیه پلمب شده است، افزود: پارک کردن در پیاده روها و پیاده روها به دلیل اینکه متعلق به مسافران است نقض حقوق شهروندی است، پا به پیاده رو هستند، اما متاسفانه برخی از فعالان این صنف مشکلی ایجاد نمی کنند. . مراقب باشید و گاهی در مقابل پلیس مقاومت کنید.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل ادامه داد: به غرفه داران در دو مرحله لفظی و اقناع اخطار داده شد که مرحله اول منفی آموزش و انضباط و مرحله دوم بد بود که در مرحله اول نمایشگاه را تعطیل و تعطیل کرد. صحنه. هشدار نادیده گرفته شد

سرهنگ گفت: به نمایشگاه داران خودرو توصیه شد هشدارها را رعایت کنند و نظم و امنیت عمومی را حفظ کنند. فتاحی: «تعطیلی و تعطیلی نمایشگاه های متخلف در دستور کار است.