نظر انجمن بهشت ​​زهرا درباره کامنت های ویدیوی «دختر بابا آنتون» – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، حضرت زهرا بهشت ​​به نقل از روابط عمومیج)سازمان بهشت ​​حضرت زهرا(س)ج) وی در بیانیه ای توهین به مقدسات و ایمان جامعه اسلامی را که در ویدئویی از تبلیغ بازی دختر بابا آنتون استفاده شده است را به شدت محکوم و اعلام کرد که عکس های غیر مجاز از این گروه در بهشت ​​حضرت زهرا(س) گرفته است. جامعه. (ج) SY هتک حرمت استفاده شده در این ویدئو پیگرد قانونی دارد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

«از طرف الله الرحمن الرحیم

و گناه یک منو از خدا SY رسولان او أُولئِکَ آن ها هستند الصَدِّیقُونَ و بیماری چه زمانی خدایان آنها برای آنها حقوق او SY نور من

و آنان که به خدا و رسولانش به حق ایمان آورده اند واقعیت عالمند و برای آنان پاداش شهدا نزد خداوند است و پاداش اعمال خود و نور ایمان خود را خواهند دید.

در عرض چند روز پخش کلیپ کوتاهی از تبلیغ نمایشنامه در بهشت ​​حضرت زهرا (س)ج) و به شکلی غیرمعمول عکسبرداری شد و باعث خشم اذهان عمومی و مؤمنان و شهدا شد.

آنچه در این ویدئو می بینیم بی اعتنایی به مقدسات دینی و بی احترامی به امام فقید و شهدای آرام گرفته در بهشت ​​حضرت زهرا(س) است.ج) که البته قابل بخشش نیست.

بلافاصله پس از انتشار این ویدئو و دنباله دار سازمان بهشت ​​حضرت زهرا (س)ج) به نظر می رسد بازیگران این داستان به طور رسمی اجازه عکسبرداری در این حرم را ندارند (نمایشگاه عکس در سازمان حضرت بهشت ​​زهرا)ج) فقط با مجوز رسمی از مرکز ارتباط شهرداری موجود است. ضمن اینکه زمان ساخت این کلیپ نیز مربوط به ساعات قبل از تشییع پیکرهای مومنان در این سازمان بود.

ضمناً با توجه به بازرسی‌های مسئولان انتظامی سازمان که همیشه به لوازم تولیدی نمی‌رسیدند، این تیم از عدم حضور این نمایندگی‌ها برای تهیه فیلم استفاده کرد.

همچنین لازم به یادآوری است که از ابتدای تشکیل مدیریت جدید سازمان بهشت ​​حضرت زهرا(س)ج) با پوشاندن همیشه قبر، این حادثه و برخی از لبه های ناشی از آن ناپدید شد، اما در عرض چند روز پس از ساختن برای پوشاندن قبر، تیم از فرصت استفاده کرد و یک ویدیو ساخت.

انجمن بهشت ​​حضرت زهرا (س)ج) وی با محکوم کردن نادرستی های اولیه و تماس های مکرر با گروه سازنده این داستان، از آنها خواست تا درباره این اتفاق، فیلمی غیرقانونی در بهشت ​​حضرت زهرا (س) توضیح دهند.ج) و عذرخواهی از مردم و خاص خانواده شهدای معزز شهید شدند اما پس از دو روز اعتراض این گروه و تاخیر در پاسخگویی به مردم و خانواده معظم شهدا، این اعتراض محکوم شد و این اعتراض شدید وی را اعلام کرد.

وظیفه نظارت پاسداران ارتش که نمی توان از ایرادات آنها چشم پوشی کرد. توهین آشکار به مقدسات و ایمان جامعه اسلامی در ساحت مقدس بهشت ​​حضرت زهرا و در جوار شهدا و امام شهدا و فعالیت غیرقانونی ضبط و مخابره این فیلم ساخته شده توسط این سازمان بوده است. به شدت محکوم شد

انجمن بهشت ​​حضرت زهرا (س)ج)ضمن محکومیت این تیزر دلیل دست را ذکر می کند اندرکار عملکرد دختر بابا آنتون باید پاسخگوی احساسات عمومی باشد و وزارت فرهنگ و رهبری به دستور خود موظف به انجام این گونه فعالیت های ضد فرهنگی و ضد فرهنگی است. هنجاری آنها را از یک رکورد حرفه ای حذف کنید.

این سازمان در نهایت به دلیل ضبط غیرقانونی این فیلم و نبود محتوای بصری و محتوایی، رسیدگی قانونی به موضوع را در دستور کار خود قرار داده است.