نشست کمیسیون بین المللی گردشگری در مالدیو – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، سی و چهارمین نشست کمیسیون مشترک آسیا و اقیانوسیه و کمیسیون جنوب آسیا سازمان بین المللی گردشگری و میزگرد گردشگری UNWTO با موضوع استقلال به ویژه از طریق نوآوری و دیجیتالی شدن کنفرانس بین المللی گردشگری جامعه محور با مشارکت مجازی لیلا اژدری مدیرکل بازاریابی و توسعه گردشگری سرزمین های خارجی و وجود آنها زوراب ولولیکاشویلیدبیر کل سازمان بین المللی گردشگری سازمان ملل متحد در مالدیو برگزار شد.

در این جلسه مدیرکل دفتر تجارت و توسعه گردشگری خارجی ضمن تقدیر از دبیرکل سازمان بین المللی گردشگری و تیم همراه در خصوص نحوه مدیریت و مقابله با بحران کرونا، گزارشی از فعالیت ها و فعالیت ها ارائه کرد. جمهوری اسلامی در ایران

وی با طرح موضوعاتی از جمله آسیب های ناشی از ویروس کرونا به صنعت گردشگری جهانی، صنعت گردشگری و صنعت گردشگری جمهوری اسلامی ایران، توصیه به بازنگری در آینده کرد: گردشگری جهانی و واکنش دولت در مواقع بحرانی مشابه. . مسائلی مانند فرآیند دیجیتالی شدن و تشویق گردشگران به خروج از کشور مطرح شده است.

همچنین موضوعات دیگری مانند بررسی معافیت های مالیاتی و بیمه در بخش های گردشگری و گردشگری از جمله کاهش مالیات های مربوطه در بخش انرژی برای مسکن، دفاتر هتلداری و گردشگری و جهانگردی، وضع قوانین و دستورالعمل هایی برای ارتقای سطح سلامت وجود دارد. از گردشگری از همه مهمتر در زمینه پروتکل های بهداشتی و حفاظت از جاذبه های گردشگری، با احیای نرخ تقاضا با ارتقای مکان های امن در منطقه و کشورهای همسایه، توسط مدیرکل گردشگری و تبلیغات خارجی تاسیس شد.

به گفته اژدری، فرآیند تایید و صدور مجوز جاذبه‌های گردشگری دیجیتالی است و اقدامات ویژه‌ای برای گنجاندن فعالیت‌های گردشگری و فعالیت‌های بازنشستگی در فهرست اولویت‌ها انجام می‌شود و برای دولت، توسعه نظام آموزشی جامع گردشگری مبتنی بر گردشگری به منظور ارتقای سطح آگاهی‌ها انجام می‌شود. از عموم مردم و شرکت کنندگان در گردشگری و تمرکز. بازارهای هدف و مشارکت های منطقه ای برای تسریع بهبود گردشگری از طریق گنجاندن کمک های مالی بخشی از سخنرانی اژدر در این رویداد جهانی بود.

هری نیز در این جلسه حضور دارد هوانگمدیر منطقه آسیا و اقیانوسیه گزارش سالانه سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) را ارائه کرد و سپس زوراب ولولیکاشویلیدبیرکل انجمن بین المللی گردشگری گزارشی از فعالیت ها و فعالیت های مرتبط با گردشگری ارائه کرد.

نمایندگان ژاپن، اندونزی، بوتان، کامبوج، میانمار، ماکائو، فیلیپین، چین، مالزی، فیجی، لائوس باید در هر یک از جلسات فوق در مورد اقدامات انجام شده در کشورهای خود برای بازگرداندن به موقع گردشگری ذکر شوند. سارونا سخنرانی کردند.