نشست خبری ایران و جهان در قائم شهر برگزار می شود – خبرگزاری مهرحسین وقت کش در گفتگو با خبرنگار مهر از برگزاری اولین جلسه اطلاع رسانی اصحاب رسانه در این شهرستان خبر داد و گفت: به دلیل نگرانی وجود دارد. سلام دشمنان مرز و محیط زیست بسیارند و رسانه ها پر از نفرت در ایجاد رسانه های مضر هستند، بر خود لازم می دانیم با استفاده از شبهه و شگردهای رسانه ای فراوان به دروغگویی دشمنان رسانه های دشمن برای خبرنگاران، خبرنگاران و فعالان رسانه ای شهر. توضیح و ترجمه کرد.

ژاتکش همچنین افزود: بسیج رسانه به عنوان اولین سرباز رسانه در مواجهه با انقلاب اسلامی، روشنگری دشمنی و دشمنی را وظیفه خود می داند. فریب سلام وجود دارد؛ برای افزایش آگاهی رسانه ها نسبت به دشمنی دشمنان این مرز و بوم در رسانه ها.

او تایید کرد که نشست رسانه ای در شهرستان قائم شهر این کار هر ماه انجام می شود، گفت: این جلسات به دلیل درخواست اصحاب رسانه شهرستان و لزوم انجام آن در دستور کار بسیج رسانه شهرستان است. قائم شهر هر ماه با حضور اساتید مجرب و ماهر رسانه و سیاست و با حضور خبرنگاران و فعالان شهر برگزار می شود.

مدیر مرکز بسیج رسانه قائم شهر وی همچنین خاطرنشان کرد: اساس آن اطلاع رسانی ویژه رسانه ها با همکاری معاونت سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی. قائم شهر شنبه 9 مهرماه سال جاری در اتاق جلسات سپاه قائم شهر با تدریس یکی از اساتید مجرب سیاسی لشکر کربلا با پوشش رسانه ای برگزار خواهد شد.