نشست «جبهه علمی و فرهنگی» در دانشگاه لرستان برگزار شد – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان


به گزارش خبرنگار مهر، علی نظری رئیس دانشگاه لرستان روز چهارشنبه در جلسه جبهه علمی فرهنگی خرم آباد که با حضور دانشگاهیان استان لرستان و فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) برگزار شد.آ) لرستان در تالار شهید فرجی دانشکده علوم پایه دانشگاه لرستان برگزار شد، وی گفت: راه خداست که تغییر نمی کند بلکه توطئه و فریب و نیرنگی است که می خواهد مردم را به دام بیندازد، پارسا و پاک خود را به دام می اندازند

    نشست «جبهه علمی و فرهنگی» در دانشگاه لرستان برگزار شد.

وی گفت: صحبت ها و اظهار نظرها بین افراد انجام می شود تا با ترازو و ترازو اشتباه گرفته نشود; نظرات و گفتگوها برای در میان گذاشتن غم و اندوه و در میان گذاشتن مشکلات آنها است.

    نشست «جبهه علمی و فرهنگی» در دانشگاه لرستان برگزار شد.

رئیس دانشگاه لرستان گفت: گفت و گو بین مردم این است که مردم بتوانند راه حل های مناسب برای حل مشکلات خود بیابند. در غیر این صورت، دشمن می داند و حقیقت را به جای دروغ و دروغ را به جای حقیقت نشان می دهد.

    نشست «جبهه علمی و فرهنگی» در دانشگاه لرستان برگزار شد.

نظری تصریح کرد: انسان فهیم فردی است که بتواند با بصیرت حقیقت را در جایگاه خود و باطل را به عنوان دروغ به دیگران نشان دهد.

وی در جلسه انجمن علمی فرهنگی خرم آباد خطاب به جمعیت گفت: این جمعیت برای این منظور به اینجا آمده اند تا بتوانیم صحبت کنیم و مشکلات خود را مطرح کنیم و دشمن را رها نکنیم. از برخی از ما سوء استفاده کنید رفتار – اخلاق.

    نشست «جبهه علمی و فرهنگی» در دانشگاه لرستان برگزار شد.

بر اساس این گزارش، در این جلسه اساتید دانشگاه لرستان و مرکز آموزش عالی لرستان نکاتی را مطرح کردند، گسترش آموزش کاربردی در نظام آموزش عالی کشور، درک تعهد با طبقه بندی نظام آموزش عالی. ، دشمن دشمن. توطئه جنگ فکری توام با تغییر جایگاه ارزشی و ضد ارزشی، بیکاری در برخی نهادها، ناکارآمدی برخی دستگاه ها و بی کفایتی افراد در این زمینه، نیاز به اقدامات تغییر. خارج از حد معمول برای ارتقای سطح زندگی مردم، پرهیز از فضای مجازی، تبیین و تقویت آگاهی عمومی، لزوم رعایت صداقت در انتصابات، استفاده از مهارت های جوانان و نگاه به مطالبات جوانان، تقویت آموزش و پرورش جامعه ضروری است. جوانان. علیه ناآرامی های اجتماعی و غیره و غیره.