نزدیک کردن پورتو به قهرمانی همراه خود دبل طارمی/ مهدی ۲۰ گله شد – خبرگزاری مهر | گزارش ها ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهانبه گزارش خبرنگار مهر، در داخل یکی در میان دیدارهای هفته سی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوم لیگ {فوتبال} پرتغال شنبه ساعت شب خدمه‌های پورتو را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویزلا به مصاف هم رفتند کدام ممکن است این {مسابقه} همراه خود نتیجه نهایی ۴ بر ۲ ‏‬به درآمد پورتو منجر به.

{در این} تفریحی کدام ممکن است به همین دلیل ساعت ۲۲:۳۰ را انتخاب کنید و انتخاب کنید به میزبانی اینترنتی پورتو به راه اندازی شد، اوانیلسون (۲۱)، طارمی (۲۸ – پنالتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ٨٨) را انتخاب کنید و انتخاب کنید امبمبا (۵۷) برای پورتو گلزنی کردند.

مهدی طارمی مهاجم ایرانی {در این} {مسابقه} هم در داخل ترکیبی اساسی تیمش حضور داشت وگلهای دوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید چهارم تیمش را به ثمر رساند.

طارمی ممکن است همچنین انواع گلهای شخصی را در داخل لیگ پرتغال به ۲۰ گل رساند به همان اندازه بعد به همین دلیل نونز مهاجم بنفیکا در داخل کلاس دوم جدول گلزنان پرتغال قرار بگیرد.

پورتو همراه خود این نتیجه نهایی ۸۵ امتیازی شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل صورت باخت هر دو جذب می کند خدمه اسپورتینگ در داخل تفریحی یکشنبه ساعت شب، شناخته شده به عنوان قهرمانی زودهنگام می‌رسد.

باخت،پورتیموننزه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماریتیمو همراه خود ایرانی ها

در داخل نه تفریحی این هفته به همین دلیل رقبا‌های پرتغال، خدمه پورتیموننزه {در حالی که} پیام نیازمند دروازه بان ایرانی را در سراسر دروازه داشت، همراه خود منصفانه گل به اروکا باخت.

ممکن است همچنین خدمه ماریتیمو هم {در این} هفته میزبان خدمه بنفیکا بود کدام ممکن است این {مسابقه} همراه خود منصفانه گل به درآمد بنفیکا تمام شد.

علی علیپور مهاجم ایرانی به همین دلیل {دقیقه} ۷۴ برای ماریتیمو به پایین به اینجا رسید با این وجود نتوانست گلزنی تنبل.