نزدیک شدن قایق های تندرو سپاه به دو کشتی آمریکایی – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، روزنامه واشنگتن پست در گزارشی به نقل از مقامات آمریکایی نوشت: سه قایق تندرو سپاه انقلاب اسلامی متعلق به دو کشتی آمریکایی است.یکی که که سیروکو“و”یکی که که که که اوکتا “کانتی” نزدیک است اند.

در این گزارش آمده است قایق تندرو ایرانی تا 50 متر از کشتی فاصله داشته است های نزدیک شدن به آمریکایی ها اند.

بستگی دارد به این گزارش آخرین درگیری آمریکا و ایران است در منطقه فراساحل روز دوشنبه و بعد از سه اتفاق افتاد ماهی این تندرو ایرانی به دو کشتی آمریکایی نزدیک شد که ارتش آمریکا آنها را “بسیار خطرناک” توصیف کرد. اند.

واشنگتن پست گزارش داد که کشتی “یکی که که سیروکو“کشتی کروز و”یکی که که که که اوکتا کشتی باری تندرو کانتی که هر دو از دریاهای بین المللی در خلیج فارس عبور کرد، سه کشتی ایرانی به آن نزدیک شدند.

یک سرباز آمریکایی که نخواست نامش فاش شود، این درگیری را اینگونه توصیف کرد: «آن وقت یک قایق تندرو سیروکو پیام هشدار شنیده شده منحرف شد. کشتی های ایرانی تا 50 متری نیز به آب می نشینند.یکی که که که که اوکتا شهرستان بلافاصله آمد» سیروکو یک شعله هشدار برای راندن کشتی ها خاموش شد.

یوسف بوچینوسخنگوی فرماندهی مرکزی ایالات متحده گفت که اقدامات نیروی دریایی ایران با استانداردهای بین المللی رفتار حرفه ای یا امنیت دریایی مطابقت ندارد و خطر اشتباه محاسباتی و درگیری را افزایش می دهد.

به گفته منابع آمریکایی، درگیری‌های دریایی روز دوشنبه حدود یک ساعت به طول انجامید و با خروج قایق‌های تندرو ایرانی از منطقه به پایان رسید.

در این گزارش اطلاعات بیشتری ارائه نشده است و مقامات هنوز اظهار نظری نکرده اند امضاء کردن نداد اند.