نرخ های دشوار موفقیت در آزمون های استخدامی – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانخبرگزاری مهر استان: نبود آمار بار دیگر به چالشی در خراسان جنوبی تبدیل شده است. این بار نرخ باروری شهرستان‌های استان در حوزه نرخ باروری در خراسان جنوبی و در زمینه امتیازدهی زنان متاهل شرکت‌کننده در آزمون شغلی کاهش یافته است.

خبرگزاری مهر این موضوع را با تیتری با عنوان «یک بام و دو باد برای آموزش و حرفه آموزی» پیگیری کرد و حالا در جدال بر سر این نکات، تفاوت آمار ارائه شده مشکلاتی را به وجود آورده است.

در حالی که طبق اخبار و اخبار، زمان ویژه ای برای مصاحبه شغلی تا 22 تیرماه اعلام شده است، همچنان زنان متاهل در صف تعیین سالگرد ازدواج و منتظر دعوت به مصاحبه آموزشی حضور دارند.

یکی از شرکت کنندگان متاهل دارای سهمیه در این باره به خبرنگار مهر می گوید: در این آزمون به عنوان منشی در شهرستان قاین شرکت کردم و اعلام شد که به شرکت کنندگان زن متاهل بر اساس میزان بهره وری به ازای هر ازدواج دو امتیاز تعلق می گیرد، اما تغییری در آن صورت نگرفت. در کارت اعتباری هنوز مشخص نیست. نرخ باروری در شهر ما چقدر است تا بتوانیم گفتگو را دنبال کنیم.

نرخ‌های دشوار بهره‌وری در آزمایش‌های استخدامی

اما خبرنگار ما این موضوع را زیر نظر سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی جویا شد.

اسماعیل تقی زاده معاون توسعه و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: نرخ باروری در مرکز استان 2.33 است و از این رو زنی شرکت کننده در مسابقه آزمایشی متولد بیرجند است.

اما با ادامه نظارت ها، سکینه طیبی، معاون مدیریت توسعه و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی به خبرنگار مهر گفت: بر اساس آمار ارائه شده از سوی مرکز آمار و انجمن مدیریت، نرخ بهره وری است. مرکز استان کمتر از 2.5 است.

وی گفت: امتیاز ازدواج باید به زنان متاهل متولد مرکز استان داده شود اما در ابلاغیه سازمان سنجش این نرخ 2.7 است و طبق نامه ای در این خصوص به وزارت کشور گزارش می دهیم. اهمیت دارد و دقت آمار و قرار ملاقات ها را کنترل می کند.

ارتباط با وزیر

به گفته معاون توسعه و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، نتایج این نامه باید امروز و فردا مشخص شود.

فرشته اسدزاده معاون امور بانوان استانداری نیز از ادامه این موضوع و ارتباط با وزارت کشور خبر داد و افزود: تا پایان این ماه مهلت داریم و امیدواریم به روز رسانی شود. انجام دادن.

من باید بگویم؛ اخیرا بر اساس آمار ارائه شده از سوی مرکز آمار ایران، در خصوص ارائه مرخصی زایمان در خراسان جنوبی با چالش مشابهی مواجه بوده ایم. نرخ باروری در تامین این مسکن موفق بوده و بر اساس اخبار منتشر شده، هشت روستای استان از جمله بیرجند دارای نرخ باروری کمتر از 2.5 بوده و مشمول آن خانه شده اند.