نحوه انتخاب نوار غلات


THEتنقلات می‌توانند یک میان‌وعده مشکل ساز باشند. شما چیزی قابل حمل، خوشمزه و آسان برای گرفتن می خواهید. بیایید با آن روبرو شویم که میله های غلات دقیقاً علامت گذاری می کنند، آنها می توانند از نظر محتوای غذایی بسیار متنوع باشند. در حالی که مهم است که به سراغ میان وعده ای بروید که واقعاً از آن لذت می برید و تعادل آن چیزی است که در آن وجود دارد، فکر کردن به آنچه در آن نوار می رود تا به شما در رفع نیازهای تغذیه ای خود کمک کند نیز می تواند مفید باشد. برخی از افراد به تنقلات پر کالری و پر انرژی نیاز دارند که می تواند به معنای قند بیشتر نیز باشد. برای دیگران، قندهای کمتر افزوده شده گزینه بهتری برای سلامت کلی و سلامت دندان است. بنابراین در مورد هدف نوار غلات و اهداف کلی خود فکر کنید.

میان وعده های ریکاوری:

من در بهبود اختلالات خوردن کار می‌کنم و اغلب مردم را تشویق می‌کنم که برای رفع نیازهای بدن‌شان، سبوس‌های غلاتی بخورند که پروتئین و کالری بیشتری دارند. اگر در مسابقه ای شرکت کرده اید و بدن شما نیاز به سوخت گیری و ریکاوری دارد، همین را می توان گفت. آجیل، دانه ها، پودرهای پروتئینی و کره های آجیل می توانند به این امر کمک کنند. اگر این شما هستید، به شما توصیه می کنم به لیست مواد تشکیل دهنده یا برچسب تغذیه نگاه نکنید زیرا ممکن است باعث تحریک شود. می توانید چیزی را از لیست زیر انتخاب کنید یا از شخص دیگری بخواهید که به جای شما به برچسب نگاه کند. من اغلب توصیه می‌کنم که مردم چند میله غلات بخرند و مواد غذایی روی برچسب را بپوشانند، آن‌ها را در یک جعبه ظروف بریزید و فقط یکی را به‌طور تصادفی برای زمان میان‌وعده بردارید. این می‌تواند به شما کمک کند تا با چالشی که همیشه سراغ گزینه‌های کم کالری نمی‌روید، مقابله کنید.

بارهای روزمره:

اگر به دنبال فاصله توقف سریع بین وعده های غذایی هستید و به دنبال افزایش وزن نیستید، میله های کوچکتر ممکن است مناسب تر باشند. برای بررسی میزان قندهای اضافه شده به لیست مواد تشکیل دهنده نگاهی بیندازید، میله ای که قند بالایی دارد می تواند باعث شود که احساس رضایت نکنید و بیشتر بخواهید. هر نواری که اولین جزء دوم آن شکر یا شربت باشد بهتر است در این شرایط به عنوان یک غذای گهگاهی نگهداری شود. اگر در هر 100 گرم 15 گرم یا بیشتر شکر وجود دارد (نه در هر بار)، پس این یک غذای پر قند است، اما مواد تشکیل دهنده را بررسی کنید زیرا ممکن است به دلیل میوه های خشک باشد که به میوه و سبزیجات شما در روز کمک می کند. اگر هر روز میله غلات می خورید به این فکر کنید که آیا می توانید خودتان آن را درست کنید. توپ های انرژی بسیار آسان هستند و به خوبی نگهداری می شوند یا یک قالب فلپ جک را انتخاب کنید و برخی از دستور العمل ها را با شربت و شکر کمتر اضافه شده امتحان کنید.

شما را ادامه می دهد بارها:

میله هایی که شامل جو، آجیل، دانه ها و پودرهای پروتئینی هستند می توانند به شما کمک کنند برای مدت طولانی تری سیر بمانید. افزودن میوه نیز می تواند در اینجا کمک کند، اگرچه میوه شیرین است، اما دارای فیبر و ریز مغذی ها است، به علاوه راه دیگری برای افزایش مصرف میوه است. یا چرا چیزی را در کنار نوار غلات، یک موز یا مقداری آجیل اضافه نکنید. شما به راحتی می توانید با استفاده از جو، آجیل، دانه ها و میوه های خشک نیز توپ های انرژی درست کنید که یک نکته عالی برای صرفه جویی در هزینه است، به علاوه می توانید طعم های خود را انتخاب کنید.

برای کودکان:

میله های غلات می توانند یک پرکننده جعبه نهار خوب باشند که به راحتی می توان آن را در زمان استراحت به زمین بازی برد. مهم است که از مصرف آجیل خودداری کنید زیرا اکثر مدارس یک سیاست بدون آجیل دارند. محتوای قند میله‌هایی را که می‌خرید بررسی کنید، زیرا قندهای رایگان اگر بیش از حد نیاز بدن خورده شوند برای سلامت دندان و سلامت کلی بدن مفید نیستند. جو دوسر دوباره پایه خوبی برای یک نوار غلات همراه با میوه های خشک است. بیسکویت های ساده صبحانه، شلوارهای موز خانگی و توپ های انرژی نیز در جعبه های نهار عالی هستند. من به شدت توصیه می‌کنم اگر می‌توانید فلپ‌جک‌های خودتان را برای جعبه‌های ناهار درست کنید، بچه‌ها را درگیر کنید و فلپ‌جک‌های موز، این بارهای آفتابی یا این لقمه‌های نخود، خرما و بادام هندی را امتحان کنید.

در اینجا چند نکته وجود دارد که هنگام انتخاب میله باید به آنها فکر کنید:

چه چیزی داخل این هست:

مواد اولیه بزرگترین اجزا هستند. اگر ماده اولیه شکر/شربت است، بس کنید و فکر کنید. ممکن است مواقعی به شکر اضافی نیاز داشته باشید (مثلاً به عنوان یک میان وعده ریکاوری) اما در دراز مدت برای سلامت دندان شما مفید نخواهد بود و ممکن است شما را ناراضی کند. با این حال این یک قانون سخت و سریع نیست. قند بیشتری وجود دارد که حاوی مقدار زیادی جو دوسر، فیبر و پروتئین برای متعادل کردن مواد است. به یاد داشته باشید که ما می خواهیم به تغذیه کلی در روز فکر کنیم، نه فقط به آنچه در یک وعده می خوریم. بنابراین اگر در میان وعده بعدازظهر خود غذاهای قندی بیشتری دارید تا بعد از ظهر به شما کمک کند، می تواند چیزی باشد که نیاز دارید و ممکن است بعداً مانع از دستیابی به کل بسته بیسکویت شوید. میله های غلات مبتنی بر جو، آجیل، دانه ها، میوه های خشک و سایر غلات می توانند طیف بیشتری از تغذیه و رضایت را فراهم کنند.

برچسب:

خواندن برچسب های تغذیه برای همه افراد همیشه مفید نیست، اگر این یک محرک برای شماست، لطفاً این کار را نکنید. به یاد داشته باشید، هر کس متفاوت است، پس کاری را انجام دهید که برای شما مفید است! اگر بررسی برچسب ها برای شما مفید است، به پروتئین و فیبر نگاه کنید. حدود 4-5 گرم پروتئین و 3-5 گرم فیبر باید شما را تا موقعیت بعدی غذا خوردن نگه دارد. همچنین به شکر نگاهی بیندازید، اگر شکر زیاد است، مواد را بررسی کنید تا ببینید از کجا می آید. ممکن است میوه خشک یا قند اضافه شده باشد. من از شما حمایت نمی‌کنم که بدون شکر مصرف کنید، اما همیشه در طول روز تعادل خود را حفظ کنید و اگر می‌توانید به سراغ گزینه‌های قند کمتر بروید.

امروز چه چیز دیگری می خورید؟

به این فکر کنید که وعده غذایی بعدی شما چه زمانی است، این نوار غلات چه مدت نیاز دارد تا شما را ادامه دهد و چقدر گرسنه هستید؟ دیروز چقدر فعال بودید و امروز خواهید بود؟ بعضی روزها ممکن است به سوخت بیشتری نسبت به دیگران نیاز داشته باشید و بعضی روزها ممکن است فقط نیاز به چرایدن سریع قبل از غذا داشته باشید. بنابراین، داشتن طیف وسیعی از میان وعده ها می تواند مفید باشد. من عاشق اضافه کردن یک مشت آجیل در کنار یک نوار غلات در روزهایی که فقط گرسنه هستم، هستم.

پیام خانه را دریافت کنید: میله غلات می تواند یک میان وعده مفید باشد، تغذیه می تواند متفاوت باشد، بنابراین این را در نظر داشته باشید، به یاد داشته باشید که می توانید چند هفته چیزها را با هم مخلوط کنید و خودتان درست کنید!