نتانیاهو درباره ایران صحبت کرد – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از رسانه صهیونیستی یدیعوت آهرنوت، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر سابق این رژیم در جریان استقبال از جو بایدن رئیس جمهور آمریکا به ایران توهین کرد.

بر اساس این گزارش، بنیامین نتانیاهو مدعی شده است که تنها گزینه‌های نظامی معتبر می‌تواند ایران را از پیگیری جاه‌طلبی‌های هسته‌ای خود باز دارد و در عین حال ایران را در زمان استقبال بایدن به سخره می‌گیرد.

وی ادامه داد: تحریم های اقتصادی و سیاسی برای توقف ایران کافی نیست و هیچ راهی برای توقف ایران بدون تهدید نظامی مناسب وجود ندارد.

شایان ذکر است که جو بایدن ساعاتی پیش برای اولین بار به عنوان رئیس جمهور آمریکا به تل آویو سفر کرد.

پس از فرود هواپیمای «ایر فورس وان» و خروج «بایدن» از آنجا، مراسم تبریکی با حضور «یایر لاپید» نخست وزیر موقت رژیم صهیونیستی، «اسحاق هرتزوگ» رئیس جمهور وقت رژیم صهیونیستی برگزار شد. رژیم صهیونیستی و «نفتالی بنت» نخست وزیر سابق این رژیم.

«جو بایدن» در سخنرانی خود در مراسم تقدیم این مراسم گفت: این اولین سفر من به اسرائیل در دوران ریاست جمهوری ام است. روابط ما با اسرائیل قوی تر و عمیق تر از همیشه است. ما همراه با اسرائیل سعی خواهیم کرد سیستم امنیتی از جمله سیستم گنبد آهنین و سیستم لیزری را تقویت کنیم. در این سفر درباره حمایت مداوم از راه حل دو کشور بحث و گفتگو خواهیم کرد. ما به دنبال صلح هستیم و اجازه نمی دهیم اشتباهات گذشته تکرار شود! ارتباط عمیقی بین آمریکا و اسرائیل وجود دارد. ما در تلاش هستیم تا صلح و آرامش را در منطقه به ارمغان بیاوریم!