نبرد در شمال رام الله؛ یک جوان فلسطینی به شهادت رسید – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فلسطین، یک جوان فلسطینی در نزدیکی اردوگاه جمعه شب جلسون در شمال رام الله مورد اصابت گلوله نیروهای اسرائیلی قرار گرفت و به شهادت رسید.

منابع عبری زبان همچنین اعلام کردند که این جوان فلسطینی درگیر درگیری مسلحانه با نیروهای اسرائیلی شد و در نهایت در جریان این درگیری به ضرب گلوله کشته شد.

این منابع گفتند که به نظر می رسد جوان دیگری نیز همراه این شهید جوان فلسطینی بوده که او نیز مجروح شده اما از محل متواری شده است.

روزنامه به زبان عبری فیلتر کنید وی همچنین به بیانیه ارتش اسرائیل مبنی بر زخمی شدن این دو جوان فلسطینی در شهرک بیت ایل در شمال رام الله اشاره کرد.

ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که به سوی دو جوان فلسطینی تیراندازی کرده است که یکی از آنها کشته و دیگری متواری شده است.

اوضاع در فلسطین اشغالی و کرانه باختری بسیار دشوار است. روز گذشته نیروهای رژیم صهیونیستی به اردوگاه جنین در کرانه باختری حمله کردند و وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد در حمله نظامیان صهیونیست به اردوگاه جنین در شمال غرب، یک فلسطینی شهید و 6 فلسطینی دیگر زخمی شدند. بانک.

از سوی دیگر بامداد جمعه در قدس اشغالی ارتش رژیم صهیونیستی به طور گسترده متفرق شد.

این در حالی است که 21 فلسطینی و دو ساکن صهیونیست در جریان درگیری های خشونت آمیز در مناطق مختلف قدس اشغالی مجروح شدند. 18 فلسطینی شب گذشته توسط نظامیان صهیونیست دستگیر شدند و تعداد دستگیرشدگان در دو روز به 41 نفر رسید.

خودشه تا زمانیکه آیا اینطور است ده ها جوانان فلسطینی با حضور در خیابان های قدس اشغالی، خیابان ها را با آتش زدن لاستیک مسدود کردند و نظامیان صهیونیست نیز با گلوله های پلاستیکی و گاز اشک آور شلیک کردند. SY بمب وب سلام آنها را به شدت تیراندازی کردند.

مناطق مختلف قدس اشغالی نیز شاهد اعتصابات و مؤسسات آموزشی بود و تجارت آنها در همبستگی با فلسطینی ها بسته شدند.

سربازان اسرائیلی هر روز به دلایل مختلف به منازل فلسطینیان در اورشلیم و کرانه باختری یورش برده و آنها را دستگیر می کنند. رژیم صهیونیستی به عنوان بخشی از قوانین بازداشت خود، فلسطینی ها را بدون سند و مدرک حتی بدون اتهام خاص تا پنج سال زندانی می کند.