میلیارد ریال برای توسعه زیرساخت های فرهنگی لستان – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانمحمد رعیت در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: سفر رئیس جمهور به استان گلستان باعث شد که اتفاقات خوبی برای توسعه زیرساخت های فرهنگی رخ دهد و 800 میلیارد ریال برای تکمیل سه طرح فرهنگی گلستان تخصیص پیدا کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با اشاره به طرح های فرهنگی که در این سفر به مرحله تکمیل و بهره برداری مشخص می شود: اختصاص مبلغ ریال برای تکمیل ساختمان مجتمع فرهنگی هنری گرگان 600, 700 میلیارد ریال برای تکمیل مجتمع های فرهنگی در در واقع، در گذشته، میلیون ها نفر توانسته اند از زمان و انرژی حداکثر استفاده را ببرند.

وی با اشاره به اینکه 15 طرح فرهنگی در اجرا در گلستان وجود دارد، نظر دارد: امیدواریم با توجه به اینکه توجه ویژه ای به بخش فرهنگی دارد در سال های آینده شاهد تخصیص اعتبارات برای تکمیل پروژه های بیشتر می شود.

رعیت با اشاره به اینکه یکی دیگر از موارد مهم است که همزمان با سفر هیئت دولت به گلستان برگزار می شود، اضافه می شود: در روزهای پنج شنبه و جمعه (12 و 13 اسفند ماه) از ساعت هشت صبح تا 18 در محل اداره برگزار می شود. کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان میز ارتباطاتی برپا شد و حدود 100 نفر از مردم در اقشار مختلف مردم دغدغه دارند و پیشنهادهای خود را در حوزه های مرتبط با فرهنگ هنر، رسانه و فعالیت های قرآنی مطرح می کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان گفت: این میز خدمت با حضور اصغر امیرنیا مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و به عنوان نماینده تام الاختیار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام شد و مشکلات جامعه فرهنگ و هنر استان بررسی قرار گرفت.