موضوع حقوق بازنشستگی باید حل شود – مهر ایران و جهان نیوزبه گزارش خبرنگار مهر حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی ظهر امروز در خطبه نماز جمعه کرمان ضمن توصیه به خود و نمازگزاران به رعایت عشق الهی به نماز گفت: آه تو ای اهل ایمان، اهل تقوا باشید، از تقوا بپرهیزید، زیرا بر اساس رفتار و کرداری است که انجام داده است. شناسهسرنوشت شما را رقم خواهد زد

وی با بیان اینکه تقوا دو محور بزرگ دارد که یکی از آن ها یاد خداست، افزود: فراموشی خدا باعث فراموشی نفس می شود، پس باید بدانیم که خداوند ناظر است، ما از یک طرف خوب هستیم که به دستورات او عمل کنیم. . قضاوت خدا دومین عنصر تقوا است. بیایید روز قیامت و قضای الهی را به یاد بیاوریم.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه وقتی انسان در شهوت غوطه ور می شود فرصتی برای یاد خدا ندارد، گفت: نتیجه یاد خدا و عبادت خداوند متعال است. شگفت انگيز اولین کار یاد خدا فرقان است که به معنای قدرت طلبی برای تشخیص خوب و بد است.

وی با اعلام اینکه اگر بخواهیم بصیرت داشته باشیم باید خداپرستی داشته باشیم، تصریح کرد: انفاق باید در همه ابعاد اعم از فردی، خانوادگی، خانوادگی، فرزندان، محل کار، مسائل مالی، جنسیت و مذهب سیاسی حفظ شود. افراد و جوامع

امام جمعه با اشاره و تبریک میلاد امام هادی (ع)آ) و امام موسی کاظمآ)وی افزود: آغاز هفته بهزیستی است و خدمت در این منطقه خدمت بزرگی است. امیدواریم مردم و نیکوکاران در این زمینه کمک بیشتری کنند.

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی همزمان با گرامیداشت سالروز تاسیس کانون تامین اجتماعی گفت: امیدواریم به زودی حقوق بازنشستگان اعلام شود و خبرهای خوشی در این باره اعلام شود و بازنشستگان به آن رسیدگی کنند. توجه.

وی با اشاره به اینکه در سالروز تاسیس شورای نگهبان، اظهار داشت: یکی از وظایف شورای نگهبان نظارت بر قوانین مجلس است که مغایر با موازین اسلامی نباشد.

امام جمعه کرمان با بیان اینکه روز بزرگداشت آیت الله کاشانی است که مجاهدت ایشان قابل تقدیر است و جوانان می توانند آن را بیاموزند، افزود: عید مبعث و غدیر خم دو عید میانی است زیرا مبعث نبوت و عید است. غدیر درباره رژیم است.

نماینده فقهای استان کرمان با بیان اینکه پیام رهبر معظم انقلاب برای زائران داریم که سه محور اصلی وحدت، سکولاریسم، روحیه و مخالفت با این دو محور، سه اصل را داریم، گفت: توسط مقام معظم رهبری در پیام خود به حجاج ممنوع است efa