موانع ساخت بیمارستان 376 تختخوابی ایلام رفع شود – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، علی اکبر بسطامی عصر دوشنبه در نشستی با موضوع بررسی مشکلات و چالش های پیش روی ساخت بیمارستان 376 تختخوابی رازی ایلام اظهار داشت: یکی از مشکلات امروز کشور بیماری نظام بودجه است که به خصوص است بستگی دارد به مرجع مذاکره در مورد چنین تصمیماتی گرفتن و در جاهایی که قانون حاکم است، مذاکره و تمکین برای جذب اعتبار لازم نیست، زیرا قانون و عدالت در توزیع اعتبار و ظرفیت است. اولین بازدید

فرمود: به هر کدام لایه اگر دیدگاه غیرمنطقی وجود داشته باشد و بین تصمیم گیری و تصمیم گیری وحدت وجود نداشته باشد، مشکلات و چالش هایی نیز به وجود می آید و در هیچ کجای دنیا اتفاق نمی افتد اما قبل از فراهم شدن زیرساخت های پروژه، مورد دوم وجود دارد. . اولویت بر امور مهم، که برای برخی مایه تاسف است -کسب و کار به دلیل این دیدگاه جزئی و جزئی، پتانسیل کل برای هر استان در نظر گرفته نمی شود.

وی گفت: در این جلسه باید نگاهی به اقدامات و خدمات مدیران تجهیزات و سازمان های مرتبط با ساخت بیمارستان در ساخت آن داشته باشیم.

کارآفرین ایلام وی افزود: تکرار این جلسات و طرح مکرر مسائل و مشکلات حاکی از آن است که اقدامات لازم انجام شده است. انجام نشده و مشکل همچنان پابرجاست.

بسطامی افزود: بیمارستان رازی متعلق به دانشگاه علوم پزشکی نیست بلکه متعلق به همه مردم استان و حتی مردم ایران اسلامی در اربعین حسینی است.

وی گفت: راه اندازی بیمارستان رازی از اولویت های استان است و مشکلاتی مانند آب، برق، آب کثیف و راه های دسترسی از مشکلات آن است. درحال حاضر آنها جلوی ساخت بیمارستان رازی را گرفته اند و انتظار داریم مسئولان آب و فاضلاب، روشنایی، راه و عمران شهر و تمامی مصالح و سازمان های دخیل در ساخت این بیمارستان احساس مسئولیت بیشتری کنند. مسئولان دانشگاه علوم پزشکی برای رفع چالش ها و مشکلات پیش روی ساخت بیمارستان. داشته باشند و در افتتاح و بهره برداری آن کمک کنند.