مهلت یک هفته ای فرمانداری نهاوند برای اسکان سراب گیان – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، ضرغام احمدوند روز سه شنبه در جلسه ساماندهی، نظارت و نظارت بر موضوع تفرجگاه ها و سراب ها شهرستان نهاوند خاطرنشان کرد: با وجود زیرساخت هایی مانند آلاچیق ها، چراغ ها، راه های دسترسی و آنتن دهی موبایل و ما جاروبرقی ها در آنجا گفته می شود: مدیر سراب ها مشخص نیست و اداره منابع طبیعی، میراث فرهنگی و شهرستان می گویند این سراب ها مسئول هستند که باید به آنها داده شود.

وی با اشاره به اینکه در سراب های نهاوند باید الزامات متناسب با عوارض اخذ شده از مسافران و گردشگران برای احداث سرویس بهداشتی و پارکینگ باشد، گفت: افزایش .

فرماندار نهاوند از شهرداری و مسئولین خواست نسبت به رفع مشکل سرویس بهداشتی و پارکینگ خودرو در اسرع وقت اقدامات لازم را انجام دهند.

این مسئول از اقدامات انجام شده برای ساماندهی تفرجگاه ها خبر داد: شهرداری تمام روح شما و مدیریت منابع طبیعی با توجه به زمان موجود برای سرمایه گذاری در پروژه گردشگری سراب مورد نیاز است تمام روح شما ساخت سرویس بهداشتی و سرویس بهداشتی را در نظر بگیرید.

شما نمی توانید دست خود را بفشارید

احمدوند با بیان اینکه مشخص نیست مسئولان دولتی و عاملان اصلی این غارت چه کسانی بودند، گفت: منابع طبیعی باید مشکل را مشخص کند، از طرفی اعتبارات در استان ها و شهرستان ها باید پیگیری شود که در سراب ها هزینه شده است. افتادن بگذار ناپدید شود.

وی خاطرنشان کرد: رسیدگی به تابوت های سنگی نهاوند بسیار حائز اهمیت است; از یک سو به لحاظ مهارتی برای شهر و از سوی دیگر می تواند برنامه ای قابل اجرا باشد. ریختن آسیب نبینید و این کار در حال پیشرفت است.

این مقام مسئول با تاکید بر لزوم برنامه ریزی ها، ایده ها و راهکارهای اجرایی گفت: در حوزه های فرهنگی، آموزشی و نظارتی، جرم و جنایت، میراث، ثروت، طبیعی در کمون، بخش، محیط زیست و فوکنتانی. باید در این دسته قرار گیرند.

فرماندار نهاوند با اشاره به اینکه سال ها منتظر پروژه گردشگری منابع طبیعی بودیم، گفت: در این زمینه اگر برنامه ای موقتی وجود داشته باشد که بتوان از آسیب ها و مشکل جلوگیری کرد. به لطف این گردشگری می توان بیشتر مشکلات شهرهای مسیر گردشگری را حل کرد.

احمدوند مهلت یک هفته ای برای تهیه طرح موقت برای رسیدگی به خروجی و ورود به سراب را اعلام کرد. تمام روح شما وی افزود: از منابع طبیعی خواست تا طی دو هفته آینده کل طرحی که به تهران ارائه شده است را طبق اعلام این نهاد تعریف و اعلام کنند.

خزاعی همچنین در ادامه این نشست گفت: ارائه خدمات سراب به بخش خصوصی واگذار شده است که در تعطیلات گذشته بیش از ظرفیت سراب مهمان و مسافر وارد شده و بیش از 1200 دستگاه خودرو وارد آن شده است. سراب روزانه

ناحیه تمام روح شما بیان می کند که باید تدبیری برای طراحی و تقویت دسترسی به سراب و در نظر گرفتن نرخ بهره در نظر گرفته شود. چوداوزد: انتقال مدیریت مورد انتظار است تمام روح شما از طریق منابع طبیعی به کمون برای حداقل 5 یا 10 سال برای اطمینان از حمایت از سرمایه گذاری برای بخش خصوصی. عرضه بودن.

امیرحسین خزایی ادامه داد: فصل گردشگری است و شاهد تصمیم گیری هستیم. من میفهمم در میان ترافیک و حضور مسافران، تا زمانیکه ما شاهد طرحی هستیم که سال ها برنامه ریزی شده و هر بار که مشکلی پیش می آید جلوی اجرای آن گرفته می شود.

وی افزود: منابع طبیعی می گویند برنامه هایی برای معجزه وجود دارد و منتظر هستند. تصویب اگر نظر بدهیم نتایج نهایی یکی دو ماه دیگر اعلام خواهد شد.

حجت بهرشکو وی همچنین در ادامه این نشست خاطرنشان کرد که زمینی برای ساخت این سد وجود دارد سبز با رفتن به آب، اکنون منابع طبیعی باید به کشاورزان پرداخت شود.

بخشدار مرکزی نهاوند گفت: اداره منابع طبیعی متولی این موضوع است اما تاکنون اقدام خاصی انجام نشده است. اماسیاب به هیئت امنا سپرده شد.