مهلت ثبت نام مسابقات سراسری قرآن کریم تمدید شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگاران مهر، زمان ثبت نام مسابقات سراسری قرآن کریم از سوی مرکز امور قرآنی جامعه اوقاف و هجوم اعلام شد.

مرکز امور قرآنی مجمع اوقاف و امور خیریه اعلام کرد: بنا به درخواست همگان به ویژه جامعه قرآنی برای ایجاد فرصت های بیشتر برای ثبت نام در مسابقات سراسری قرآن کریم به ویژه در حوزه آموزش (تفسیر عام کتاب) ). قرآن، ترجمه نهج البلاغه، ترجمه صحیفه سجادیه) و همچنین درخواست روسای ادارات قرآنی اداره کل تهاجم و خدمات امدادی استان برای افزایش زمان برای کسب اطلاعات بیشتر و بهتر. افزایش مشارکت اقشار مختلف به ویژه جوانان علاقه مند به قرآن کریم در قرآن چهل و پنجم و سرودهای مذهبی جمهوری اسلامی ایران (برادران و خواهران بالای 18 سال) لذا با توجه به تصمیمی که در مرکز این مسابقات مهلت ثبت نام به شرح زیر تمدید می شود:

1. قواعد آوایی شامل (بررسی تحقیق و ترتیل، کلیه دروس حفظ، اذان، ترتیل، مدح و همخوانی قرآن کریم) تا پایان 20 یونس. من هستم

2. سرفصل های آموزشی شامل (ترجمه عمومی قرآن کریم، ترجمه نهج البلاغه، ترجمه صحیفه سجادیه: تا پایان 31 تیر. من هستم

سایت ثبت نام: http://www.quraniran.ir لازم به توضیح است مهلت ثبت نام پس از آن تمدید نخواهد شد.

بر اساس اعلام این مرکز، از اول تا 15 مردادماه مسابقات سراسری شهرستان شامل دوره های تحقیق، شمارش و حافظه (بخش 5)، بخش 10، بخش 20 و غیره از 1 تا 15 مرداد برگزار می شود. و در ماه آگوست روند منطقه ای برگزار می شود. 12 تا 20 شهریور ضمناً 21 مردادماه آموزش و پرورش استانی در سراسر کشور برگزار می شود.