مهارت های سپاهان فراتر از یک محصول با نویدکیابود / اولویت با مربی- خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا ساکت در خصوص جدایی محرم نویدکیا از باشگاه سپاهان اصفهان گفت: سیاست باشگاه استعدادیابی پرورش استعداد و توان تیم ورزشی و معرفی بازیکنان به سطح ملی است. در همین راستا قراردادی 3 ساله با نویدکیا بسته شده و در دو فصل اخیر این سریال با تمام وجود کار کرده است. او در آن دو سال مقام دوم و سوم را کسب کرد، اما به هر حال کیفیت و مهارت تیم از آن هم فراتر رفت. نویدکیا با توجه به اهمیت سال سوم نگرانی های شخصی خود را بیان کرد و نگران کمک نکردن به سپاهان بود. او قبلا چندین بار برای ماندن تلاش کرده بود اما این بار به دلیل مشکلات شخصی حاضر به رفتن شد. از او و همکارانش تشکر می کنیم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان ادامه داد: بلافاصله جلسه از سوی هیئت مدیره باشگاه تشکیل شد. البته بررسی ها و شایعات مختلفی درباره جدایی و تعویض مربی نویدکیا وجود دارد. آقای تمیز نیا حمایت های لازم را از سوی باشگاه خواهد داشت. هیئت مدیره بهترین شرایط را برای تیم در نظر می گیرد.

مدیرعامل سپاهان در خصوص گسترش یا جذب بازیکنان در سال جاری گفت: لیست بررسی شده و شرایط لازم فراهم است. بازیکنان می توانند از تیم جدا شوند اما باشگاه سپاهان در سیستم فنی سازماندهی شده و پیشرفته است. ما در امواج پرتلاطم دوره گذار غرق نمی شویم، بنابراین روی کار خود تمرکز می کنیم. اکنون تمرکز بر انتخاب مربی است. نویدکیا یک سرباز وفادار است و مطمئناً در آینده از مهارت های او استفاده خواهد شد. در حال حاضر باید خودمان را برای لیگ بعدی انتخاب کنیم و ابتدا باید مربی پیدا کنیم. تلاش می کنیم حضور پررنگی در پیش لیگ داشته باشیم.